Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
Pier 15
Breda
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Korzo
Den Haag
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Meester
Almere
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Paard
Den Haag
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
21:00
Artishock
Soest
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
AFAS Live
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kimme
Zuidlaren
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Brigant
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
De Bogaard
Sint-Truiden
19:00
Sint Jansbrug
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Concerto
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
Hedon
Zwolle
20:30
Vera
Groningen
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
In de Gloria
Asten
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
16:15
Gigant
Apeldoorn
Melkweg
Amsterdam
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
16:00
De Piek
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
Doornroosje
Nijmegen
12:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Paradox
Tilburg
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:30
De Kargadoor
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:30
De Flux
Zaandam
15:00
Cowboy Up
Waardamme
Patronaat
Haarlem
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
16:00
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
15:30
NiXenMeer
Enschede
15:45
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Parkroad Cafe
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Roma
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 18 februari 2017
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
zondag 19 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
TV Smith / UK Subs
Baroeg, Rotterdam
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
The Well Respected Men
De Bosuil, Weert
The Toy Dolls
Hedon, Zwolle
20:30
The Mystery Lights
Vera, Groningen
The Mysterons
Rotown, Rotterdam
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
16:00
Tamara Woestenburg
Concerto, Amsterdam
Snowapple
In de Gloria, Asten
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
16:15
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
15:00
Matthias Havinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
16:00
Martyn Joseph
De Piek, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
12:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
15:00
JW Roy & Band
Paradox, Tilburg
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Posthuis Theater, Heerenveen
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine
Oefenbunker, Landgraaf
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
Fuse
ATLAS Theater, Emmen
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
Dandelion
Patronaat, Haarlem
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
Bløf
Patronaat, Haarlem
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
16:00
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
maandag 20 februari 2017
20:00
Tom Odell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
The Dutch
Parkroad Cafe, Den Haag
20:15
The Dears
Doornroosje, Nijmegen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
19:00
Suzan & Freek
Melkweg, Amsterdam