Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
21:00
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
Gryphus
Vierlingsbeek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Johannes
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Warehouse
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Beauforthuis
Austerlitz
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
21:00
Taverne
Bergen
19:00
Todo
Best
22:00
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:00
Eden
Charleroi
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
STECK
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Grote Kerk
Den Haag
14:30
Grote Kerk
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
18:30
Effenaar
Eindhoven
22:00
De Twentse Es
Enschede
Atak
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Reggehof
Goor
23:45
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
JH De Stip
Ham
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vrijdag 18 maart 2016
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
TenTemPiés
013, Tilburg
21:00
Sunday Kids
Cul de Sac, Tilburg
The Sisters of Mercy
013, Tilburg
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
philharmonie zuidnederland - Passioneel van klassiek naar romantiek
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK)
Little Devil, Tilburg
20:00
Gainsbourg ressuscité
Centre Culturel de Tubize, Tubize
21:00
Dansado & de Feestneger / David Ghetto / DJ Juelzz / Lowriderz / The B
De Pul, Uden
20:00
The Watch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Laurent Garnier / Nuno dos Santos
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Cultfarm Invites: Palmbomen II
EKKO, Utrecht
21:00
Diff
Hofman, Utrecht
Simple Plan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Werftheater, Utrecht
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Blaze Bayley
Spirit of 66, Verviers
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
21:00
Tokoloko: Massa + Order of the Emperor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
La Villa Strangiato - a tribute to Rush
De Bosuil, Weert
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 19 maart 2016
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diff
De Kleine Johannes, Alkmaar
17:00
Backtobasix
Café de Pilaren, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
21:00
40UP, de lente editie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
20:30
As Elephants Are
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ensemble Cubrica / The London Bulgarian Choir
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish
Winston, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Aurora
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
77 Bombay Street
Concerto, Amsterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz
Willemeen, Arnhem
Angela Groothuizen - IKIGAI
Beauforthuis, Austerlitz
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
19:00
Cornered / Dawn of mankind
Todo, Best
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
20:00
Black Box Revelation
Eden, Charleroi
20:30
Jeroen Booy
De Groene Zwaan, De Rijp
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
CLUB 3VOOR12 DEN HAAG #44
Paard, Den Haag
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Def P (30xPi Tour)
Burgerweeshuis, Deventer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Taymir
Altstadt, Eindhoven
20:15
Jef Neve
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
Moke
Effenaar, Eindhoven
18:30
Eindhoven Bop City met o.a Nico Duportal & The Rhythm Dudes feat. Aish
Effenaar, Eindhoven
22:00
Sweet Bourbon
De Twentse Es, Enschede
Kovacs
Atak, Enschede
20:30
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
The B-Movie Orchestra
Podium 't Beest, Goes
20:00
Krystl
De Reggehof, Goor
23:45
The Gaslamp Killer
Simplon, Groningen
20:30
De Kraaien
Simplon, Groningen
Nothing But Thieves + support
Vera, Groningen
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Hef
JH De Stip, Ham
20:00
Daniël Arends
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard