Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Grote Kerk
Den Haag
14:30
Grote Kerk
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
STECK
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Eden
Charleroi
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:30
BREStheater
Brielle
22:00
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
19:00
Todo
Best
21:00
Taverne
Bergen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Warehouse
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Johannes
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:30
Figi Theater
Zeist
16:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
Taveerne Tivoli
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Zwerver
Oostende
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Café de Herberg
Ommen
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kukeleku
Horst
15:30
Metropool
Hengelo
zaterdag 19 maart 2016
18:30
Eindhoven Bop City met o.a Nico Duportal & The Rhythm Dudes feat. Aish
Effenaar, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
The Rhythm Junks
N9, Eeklo
21:00
VanBinsbergenPlaystation
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
André Manuel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Cameretten Finalistentournee
Klein Theater, Dinxperlo
Soundos - Geboren met ervaring
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Def P (30xPi Tour)
Burgerweeshuis, Deventer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
CLUB 3VOOR12 DEN HAAG #44
Paard, Den Haag
20:00
Danella Smith Band / Mol / New Dosis Audio / Swarzstern
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Pink Project / The Hague Youth Symphony Orchestra
World Forum Theater, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
14:30
Pieter Jan Leusink / Matthäus Passion
Grote Kerk, Den Haag
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
STECK COVERS – The Band Juicy
STECK, Delft
20:00
Her Majesty
Theater De Veste, Delft
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Jeroen Booy
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Black Box Revelation
Eden, Charleroi
20:30
Smokey & the Bandits
Klaver 4 Live, Brunssum
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
BREStheater, Brielle
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
Trio Giphart / Chabot
Chassé Theater, Breda
19:00
Cornered / Dawn of mankind
Todo, Best
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. De Kinkel, Bemmel
Edsilia Rombley - Mama Sings
Schaffelaartheater, Barneveld
Lankmoed - Onvergetelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
Angela Groothuizen - IKIGAI
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Posttheater, Arnhem
20:00
Acxdc (us) Only Nl Show + Implore (de) + Gewoon Fucking Raggen + Maagz
Willemeen, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Frans van Deursen
Nijend 24, Anderen
22:00
O.W.A.P.
Warehouse, Amsterdam
22:00
Joco
Paradiso, Amsterdam
20:30
As Elephants Are
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ensemble Cubrica / The London Bulgarian Choir
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Andere Koek! / Goeiemiddag! / Starfish
Winston, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Aurora
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruthie Foster
Tolhuistuin, Amsterdam
Tourist LeMC
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
77 Bombay Street
Concerto, Amsterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Meervaart, Amsterdam
21:00
40UP, de lente editie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mister and Mississippi
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Omnia - Celtic World
Flint, Amersfoort
20:00
Gare Du Nord
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pyrates!
De Meester, Almere
Racoon
Schouwburg Almere, Almere
Diff
De Kleine Johannes, Alkmaar
17:00
Backtobasix
Café de Pilaren, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs (Kenia)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 maart 2016
16:00
Lilian Vieira
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:00
Alex Roeka
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:30
De Blokfluit in de Slotgracht
Figi Theater, Zeist
16:30
Lucky Fonz III
De Flux, Zaandam
16:00
Guy Smeets / Mojo Man
De Bosuil, Weert
Sir James
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
20:30
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
Natalie Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
The Polecats
dB's, Utrecht
20:00
Symphony X
013, Tilburg
18:00
Deathrow (IT) + Ars Veneficium (B) + Streams Of Blood (D) + Ethraid En
Little Devil, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - James Blackshaw (GB)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dekoor - Close Harmony
De Meenthe, Steenwijk
17:00
big muffin and the fab 3
De Fles, Spijkenisse
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:30
Bewilder
Rotown, Rotterdam
20:30
Ruthie Foster
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Festival de Frikandel
Grounds, Rotterdam
20:00
Colin Self (US)
WORM, Rotterdam
15:30
Ntjam Rosie's Acoustic Sunday
BIRD, Rotterdam
20:15
Sandra van Nieuwland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
PREparty Ribs & Blues m.m.v The Grand East
Taveerne Tivoli, Raalte
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater De Willem, Papendrecht
16:00
Shoutin' red (SE) Sunday Soup
Roepaen, Ottersum
16:00
Kapok / Ricciotti Ensemble
Roepaen, Ottersum
21:00
Hooverphonic
De Zwerver, Oostende
16:00
Lloyd Spiegel
The Lane, Oostburg
16:00
RUsh Tribute La Villa Strangiato
Café de Herberg, Ommen
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
Suffocation + Cattle Decapitation
Doornroosje, Nijmegen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Glen Miller Memory
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
Don Airey
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Marike van Dijk
Neushoorn, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
15:30
The Heinoos
Metropool, Hengelo