Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Oedipus
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
BIRD
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
EKKO
Utrecht
Hofman
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Musis
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Winston
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Idea
Soest
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Posttheater
Arnhem
20:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Atak
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Hedon
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Helling
Utrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Noorderkerk
Sneek
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Cultuurcentrum Asse
Asse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 23 februari 2017
20:30
St. Tropez
Oedipus, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Popunie Live presents AliaZ Acoustic
BIRD, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
O'G3NE
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Moya Brennan
Metropool, Hengelo
20:30
Mokoomba
LantarenVenster, Rotterdam
Matthew and the Atlas
EKKO, Utrecht
Matt Winson
Hofman, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lucky Chops / Rilan & The Bombardiers
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Lil Uzi Vert
Bitterzoet, Amsterdam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Ins Blau, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
JP Harris & Chance McCoy (Old Crow Medicine Show)
TivoliVredenburg, Utrecht
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Klooster, Woerden
20:00
Joe McMahon / Nothington
Winston, Amsterdam
Joanne Shaw Taylor
De Roma, Antwerpen
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Hockey Dad
Vera, Groningen
Glenn Hughes
013, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
FEWS
Botanique, Brussel
20:30
FABELHAFT / Ocobar - O die zee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Idea, Soest
Drive Like Maria
Paard, Den Haag
20:00
Destructive Penguins
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Daniel Meade
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Cultuurteelt
013, Tilburg
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Arianne Abbestee
Het Dolhuys, Haarlem
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Accrasicauda / Iguana Death Cult
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
vrijdag 24 februari 2017
20:00
Yuri Honing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
23:00
Waves met Gurney Champion en Mairo Nawaz
Atak, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
21:30
Traumahelikopter
Burgerweeshuis, Deventer
Toontje Lager
Hedon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Naked Sweat Drips
Paard, Den Haag
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
17:00
Ten Fé
Concerto, Amsterdam
20:15
Tangarine
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Survive
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Strand Of Oaks
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
20:00
Silhouette Dvd-Presentatie + Support: Picklelegaz
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Schwarzblut
Duycker, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rozalén
Melkweg, Amsterdam
Ronnie Flex
Gigant, Apeldoorn
21:00
Rob Klerkx & the Secret
Bibelot, Dordrecht
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
Raquel Tavares
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Pablo Held
LantarenVenster, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
NOISEKICK ON TOUR (18+)
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Gooiland, Hilversum
Natalia
Cultuurcentrum Asse, Asse
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel