Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
15:30
Concerto
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Brigant
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Jonosh
Asten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Asgard
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
Pier 15
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:00
Sint Jansbrug
Delft
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Korzo
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
22:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vera
Groningen
North End
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
't Ukien
Kampen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Depot
Leuven
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Monts
Noordbroek
De Muze
Noordwijk
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
vrijdag 17 februari 2017
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute
Hedon, Zwolle
zaterdag 18 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
Nick Waterhouse
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
Avenged Sevenfold
Ziggo Dome, Amsterdam
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:00
Almanac / Gloryful / Lichtgestalt
Willemeen, Arnhem
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
Orgaanklap
Jonosh, Asten
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
15:00
All the King's Daughters
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
Lookapony
Vera, Groningen
Matt Winson
North End, Haarlem
Bløf
Patronaat, Haarlem
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Karsu
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest