Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:45
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brogum
Zierikzee
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Artishock
Soest
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Bogaard
Sint-Truiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
De Muze
Noordwijk
21:00
Monts
Noordbroek
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:30
Koningshof
Maassluis
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
't Ukien
Kampen
vrijdag 17 februari 2017
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
21:00
The Meteors
Altstadt, Eindhoven
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
Paul de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:45
Tangarine
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
21:00
The Music of Jamiroquai
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Wonder Stuff
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
The Mahones
Paradiso, Amsterdam
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
The Chainsmokers
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 18 februari 2017
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
20:30
JW Roy & Band
De Helling, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:00
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Nadia Reid
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Martyn Joseph
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Russian Circles
013, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
The Dears
Rotown, Rotterdam
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen