Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:45
NiXenMeer
Enschede
15:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Roepaen
Ottersum
21:30
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:00
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
15:00
Taveerne Tivoli
Raalte
17:00
Taverne
Bergen
16:00
The Lane
Oostburg
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel)
Wageningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
WORM
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Bourla
Antwerpen
18:45
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
The Waterhole
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Het Depot
Leuven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Salle Baudouin IV
Braine-le-Comte
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijk Circus
Brussel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
19:00
Martinikerk
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Nijdrop
Opwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
zondag 20 maart 2016
16:00
Kieran Goss
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
15:00
Marianne Nobel & Menke Meijer
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:30
Marike van Dijk
Neushoorn, Leeuwarden
15:45
Chris Beard
NiXenMeer, Enschede
15:00
Glen Miller Memory
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
Rob Acda Award FINALE
Patronaat, Haarlem
16:00
ELECTRA | RACHE
Piet Hein Eek, Eindhoven
15:00
Marvin Dee
PopEi, Eindhoven
20:15
Sandra van Nieuwland
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
Shoutin' red (SE) Sunday Soup
Roepaen, Ottersum
16:00
Kapok / Ricciotti Ensemble
Roepaen, Ottersum
21:30
Bewilder
Rotown, Rotterdam
Klaas Hofstra / Regina Albrink
Schaffelaartheater, Barneveld
16:00
Incubated: Fluisterzacht - James Blackshaw (GB)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Lilian Vieira
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lara Fabian
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
16:00
Naturally 7
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Stevenskerk, Nijmegen
19:00
Niek Pronk
Sugar Factory, Amsterdam
15:00
PREparty Ribs & Blues m.m.v The Grand East
Taveerne Tivoli, Raalte
17:00
Fools For Soul
Taverne, Bergen
16:00
Lloyd Spiegel
The Lane, Oostburg
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Beun, Heiloo
LOUIS! - What a Wonderful World
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Lente
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Straight No Chaser
TivoliVredenburg, Utrecht
Natalie Merchant
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Daniel Cane / Fleur Janssens
Tolhuistuin, Amsterdam
Sir James
Vreemde Streken (eetcafé-kadowinkel), Wageningen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Henhouse Prowlers + Magnetic Spacemen + Money & The Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Colin Self (US)
WORM, Rotterdam
maandag 21 maart 2016
Racoon
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
Tindersticks
Bourla, Antwerpen
18:45
Maggot Colony
dB's, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
Alessia Cara
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dez Mona
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kodian Trio + Stratosphere
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Ivelvet / Nexo Shape
The Waterhole, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
Baroness
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Popunie presents Voodrish
BIRD, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lauréats du Concours Reine Elisabeth (violon)
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Tindersticks
Het Depot, Leuven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Joe Lovano Classic Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
Charl Delemarre
Paradiso, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lynda Lemay
Salle Baudouin IV, Braine-le-Comte
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Golden Earring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arms & Sleepers / Sun Glitters
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Theater De Leest, Waalwijk
Marutyri
Theater De Veste, Delft
20:30
Larry Carlton
Tolhuistuin, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
woensdag 23 maart 2016
20:00
Majid Bekkas
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Jett Rebel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Deuce Coupe
Burgerweeshuis, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Speel je favoriete cover-avond
Cul de Sac, Tilburg
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Harmonie, Leeuwarden
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Baroness
De Helling, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
20:30
John Buijsman / New Cool Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eefje De Visser
De Roma, Antwerpen
Prong
Doornroosje, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Edoardo Bennato
Koninklijk Circus, Brussel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Fuck The Facts
Little Devil, Tilburg
Wouter Hamel
Luxor Live, Arnhem
20:00
Boulevard des Airs
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
19:00
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
19:30
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
JD McPherson
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Wim Helsen - Try-out
Nijdrop, Opwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Saul Williams
Paard, Den Haag
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
20:30
Broken Brass Ensemble in Paradox
Paradox, Tilburg
20:00
Jack and the Weatherman
Patronaat, Haarlem