Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Sound Dog
Breda
19:30
Mezz
Breda
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Espace Magnum Colfontaine
Colfontaine
20:30
Azotod
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
De Perifeer
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
N9
Eeklo
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Atak
Enschede
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Music Club Kampen
Kampen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Le Forum
Liège
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
21:00
Café de Herberg
Ommen
Theater Carrousel
Ommen
21:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Cafe The Pub
Peer
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Café Bolle
Tilburg
20:30
Extase
Tilburg
20:30
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
21:00
RASA
Utrecht
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
vrijdag 25 maart 2016
Exodus
Melkweg, Amsterdam
19:00
Makaya McCraven
Paradiso, Amsterdam
17:00
Kissing Jane
Concerto, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Clouseau
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Jeroen Kant / Roos Blufpand
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Maureens + Wilson
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lil Kleine Topdown Tour
Luxor Live, Arnhem
Eye On The Prize
Willemeen, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Frederik Rising / Pearl Jamming
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Deo
Sound Dog, Breda
19:30
Bastard Fest: Peter Pan Speedrock (Farewell Tour)
Mezz, Breda
22:00
Sonar Sounds feat. DJ Krush (jp)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
I Muvrini
Espace Magnum Colfontaine, Colfontaine
20:30
Jason Bouman / Martijn Fischer
Azotod, De Meern
20:30
Blue J / Marjon van Iwaarden
Paard, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Paard, Den Haag
20:30
Tomoko Sauvage
De Perifeer, Deventer
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
D-Tale
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Canvas Blanco / Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
21:00
Harry Sacksioni
Energiehuis, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Henhouse Prowlers
N9, Eeklo
21:00
Wooden Soldiers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
King Shiloh Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:30
De Likt
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Causes
Atak, Enschede
SweetKiss Momma
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Indian Askin + Adam & The Relevants
Vera, Groningen
20:30
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
20:30
Mbongwana Star
Grand Theatre, Groningen
23:00
High Tea / Karimooo / Lifecycle / Sektor & Subsequent
Patronaat, Haarlem
23:00
Sevn Alias
Patronaat, Haarlem
20:30
Rico & Sticks #OpgezwolleTotNu
Patronaat, Haarlem
20:00
The B-Movie Orchestra
Patronaat, Haarlem
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Eefje De Visser
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Parabellum' ft. Lucy Furr + Sinister Souls
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mister and Mississippi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Vandenplas
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Emre Aydin
Metropool, Hengelo
21:00
Niels Geusebroek
Metropool, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mark Foggo
Duycker, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fulcotheater, IJsselstein
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Cool Quest
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Laloum / Mozart
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Gipsy Kings
Le Forum, Liège
Stef Bos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
PYURE Lente Concert
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
23:00
DJ Turne / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
Kovacs
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
De Muze, Noordwijk
21:00
NIKX (reünie concert)
Café de Herberg, Ommen
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Destinys Child Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:00
Stringtime Niederrhein
Roepaen, Ottersum
20:00
Jacle Bow
Cafe The Pub, Peer
20:30
Cho
P3, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sandra van Nieuwland
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sons of Kemet
LantarenVenster, Rotterdam
Kenny B
Annabel, Rotterdam
LOUIS! - What a Wonderful World
De Doelen, Rotterdam
John Buijsman / New Cool Collective
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Burning Down Alaska + Casey + Acres
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mala Vita
Het Bolwerk, Sneek
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Agnietenhof, Tiel
23:00
Le Scratch: Kirk Knight
013, Tilburg
21:00
Cast Ashore / Fierce Morgan
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Diff
Café Bolle, Tilburg
20:30
013 op locatie: Bombay
Extase, Tilburg
20:30
Van Canto
013, Tilburg
19:00
Take Offense
Little Devil, Tilburg
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
De Pul, Uden
21:00
Tal National
RASA, Utrecht
20:30
Magrudergrind / Primitive Man
dB's, Utrecht
20:30
Julian Sas
TivoliVredenburg, Utrecht
Bertolf
De Helling, Utrecht
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht