Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
De Meester
Almere
Chassé Theater
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
NiXenMeer
Enschede
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. De Kei
Reusel
21:00
Babylon
Woerden
21:00
STECK
Delft
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Podium Asteriks
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Spirit of 66
Verviers
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Checkpoint Charlie
Amsterdam
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rotown
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:00
Hofman
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Musicon
Den Haag
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
De Helling
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Paleis 12
Brussel
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Le Forum
Liège
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
11:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Azotod
De Meern
S.U.R.
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Paradox
Tilburg
15:00
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Atak
Enschede
16:00
't Hooghe Water
Capelle aan den IJssel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
21:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Bar3
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
CulturA & Zo
Nootdorp
zaterdag 26 maart 2016
20:00
Facelifter
Little Devil, Tilburg
Eye On The Prize
De Meester, Almere
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda
20:30
EP RELEASE JUNKIE AND THE HALO
Paard, Den Haag
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Dukdalf presenteert: Metal w/ Bloid || Onkt || Selfmachine
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Douglas Firs
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Dolf Jansen / LSB Experience
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Diff
NiXenMeer, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
Danny Vera
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends
C.C. De Kei, Reusel
21:00
Daisy D. / Derivation / Jerry Knives Band
Babylon, Woerden
21:00
D.I.S.C.O
STECK, Delft
20:00
Clouseau - Tour 2016
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
catch-a-coon
De Fles, Spijkenisse
20:00
Cameretten Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Burger Band Clash
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Brood Ma / iTAL tEK / Lafawndah
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater Sneek, Sneek
20:30
Bombay
EKKO, Utrecht
20:00
Bertolf
Paard, Den Haag
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Berget Lewis
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Asteriks Special: DeWolff
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Are You Experienced?
Melkweg, Amsterdam
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
21:00
Anthony's Putsch
Taverne, Bergen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Addicted to Blues - Een musical over Billie Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Abbey Road
Spirit of 66, Verviers
21:30
90s NOW!
De Bosuil, Weert
20:30
40UP
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
zondag 27 maart 2016
15:00
Vanden Plas + Soul Secret + Hillsphere
Baroeg, Rotterdam
20:30
Troy Faid live featuring Tim Loud
Checkpoint Charlie, Amsterdam
14:00
Streekvijver (Cupid, Shesus, White Feather, Geert van Oorschot)
PopEi, Eindhoven
20:00
Spiritual Beggars
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Spasmodique
Rotown, Rotterdam
13:30
Sherry Sunday - Inspired by Justin Bieber
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Saybia
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Roos Blufpand
Hofman, Utrecht
23:00
Roni Size & Krust present FULL CYCLE
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Reign Of Fury
Musicon, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Nina June
Paradiso, Amsterdam
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
Mbongwana Star
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mariah Carey - Sweet Sweet Fantasy tour
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kygo
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:30
Kissing Jane
cafe de twee wezen, Sassenheim
Kakkmaddafakka
De Helling, Utrecht
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Johnny Hallyday
Paleis 12, Brussel
16:30
JACOBA / LIO
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
I Muvrini
Le Forum, Liège
17:00
Forever Young
Taverne, Bergen
20:00
Fat Freddy's Drop
Paradiso, Amsterdam
20:00
Echo Beatty / The Germans
De Brakke Grond, Amsterdam
11:00
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Chassé Theater, Breda
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Azotod, De Meern
Batmobile
S.U.R., Rotterdam
21:00
Batida
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Bachar Mar Khalife
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Baby Face Nelson
Little Devil, Tilburg
16:15
Austin Miller
Gigant, Apeldoorn
Anneke van Giersbergen / Árstíðir
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Aafke Romeijn (verplaatst)
Paradox, Tilburg
15:00
A New International / Lea Kliphuis
Molen De Ster, Utrecht
22:00
120 bpm' ft. Molly (FR)
Nieuwe Nor, Heerlen
maandag 28 maart 2016
Underworld
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Robert Glasper Experiment
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Thank God It's Pasen
Atak, Enschede
16:00
Sweet Bourbon
't Hooghe Water, Capelle aan den IJssel
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ruth Jacott
AFAS Circustheater, Scheveningen
21:30
Micah P. Hinson
Molen De Ster, Utrecht
17:00
Lucy Paul
Altstadt, Eindhoven
16:00
Les Salopes
Bar3, Rotterdam
20:15
Karsu Dönmez
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
K. Flay
Paradiso, Amsterdam
JD McPherson
De Oosterpoort, Groningen
Fat Freddy's Drop
Paradiso, Amsterdam
16:00
Etan Huijs
Concerto, Amsterdam
Enter Shikari / Modestep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chantal Acda / Dez Mona
Paard, Den Haag
20:00
3FM AWARDS
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 29 maart 2016
14:30
Wibi Soerjadi
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
CulturA & Zo, Nootdorp