Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Vera
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
10:30
De Paap
Den Haag
14:00
Oktoberhallen
Wieze
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:15
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Volta
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
EKKO
Utrecht
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Beun
Heiloo
Het Kielzog
Hoogezand
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
Posttheater
Arnhem
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
12:15
't Getouw
Mol
13:00
Veluvine
Nunspeet
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
Q-bus
Leiden
19:00
Annabel
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 02 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Strombeek, Grimbergen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Ronnie Flex
Het Depot, Leuven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dool
Vera, Groningen
Spinvis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
10:30
Room for Elephants
De Paap, Den Haag
14:00
De Romeo's / Dennie Christian / Garry Hagger / Janu / Marjan Berger
Oktoberhallen, Wieze
19:00
Cross-linx (Eindhoven)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:15
Zangperformances Academie voor Popcultuur
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Fiesta Macumba / TenTemPiés
Patronaat, Haarlem
19:30
July Talk
Trix, Antwerpen
19:30
Amber Kamminga
Volta, Amsterdam
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Donnie
Rotown, Rotterdam
Di-rect + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Iguana Death Cult
Cul de Sac, Tilburg
20:00
The Delta Saints
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Dan Owen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Drive Like Maria
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
FABELHAFT
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The XX
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Kadhja Bonet
Sugar Factory, Amsterdam
Waylon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
O'G3NE
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Celine Cairo
Patronaat, Haarlem
Fatback Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Terrakota
Pllek, Amsterdam
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
LOS - VAST
Figi Theater, Zeist
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Bizzey / Rotterdam Airlines / SBMG
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Welkom bij de Fresku Show
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
20:30
Renee van Bavel - Wat neem je mee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Mitski
EKKO, Utrecht
20:30
The Mysterons
Paradox, Tilburg
20:30
Matt Winson
Paard, Den Haag
20:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
Maggie Rogers
Tolhuistuin, Amsterdam
Diggy Dex
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Black Marble Selection
V11, Rotterdam
21:00
In The Whale (USA)
Winston, Amsterdam
21:30
Hofman Live: Vera Zané
Hofman, Utrecht
22:00
Belzebong
Merleyn, Nijmegen
22:00
Music Matters presents Agnesz Anna
BIRD, Rotterdam
23:45
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 03 maart 2017
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parktheater, Eindhoven
Fuse
Theater de Beun, Heiloo
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
Diggy Dex
P60, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
3JS - U2, The Joshua Tree
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues - Moi
Spant!, Bussum
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg de Lawei, Drachten
12:15
Alex Roeka
't Getouw, Mol
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Veluvine, Nunspeet
15:00
Mathilde Santing
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
An Evening With Mink
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Jeanne Rouwendaal
Concerto, Amsterdam
18:00
Pyrolysis / The Royal Spuds
Q-bus, Leiden
19:00
SFB
Annabel, Rotterdam
Two Door Cinema Club
Paradiso, Amsterdam
19:30
Matoma
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Black Marble Selection
Melkweg, Amsterdam
19:30
Baby Galaxy
Paard, Den Haag
20:00
Wende Snijders
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dayna Kurtz
Paard, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda