Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Chassé Theater
Breda
Café de Stam
Joure
Café De Meister
Geleen
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bootstraat
Hasselt
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Vestzaktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
21:00
STECK
Delft
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Klooster
Nuenen
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Extase
Tilburg
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kunstmaan
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
woensdag 30 maart 2016
Kygo
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Leidse Schouwburg, Leiden
Fling - A sunny day in the rain
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
The Common Linnets
Flint, Amersfoort
20:00
Candybar Planet / Karma To Burn
Effenaar, Eindhoven
20:15
Reckless Love
Doornroosje, Nijmegen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Meenthe, Steenwijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Intouchables
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Chassé Theater, Breda
The Posies
Café de Stam, Joure
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
Café De Meister, Geleen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. De Werf, Aalst
21:00
Ibrahim Keivo
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Neck Deep
Bootstraat, Hasselt
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
donderdag 31 maart 2016
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
2nd Grade / PALMS
Volta, Amsterdam
20:00
Roos Blufpand
Vestzaktheater, Enschede
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
My Baby + Lili Grace
Vera, Groningen
21:30
I Am Oak
V11, Rotterdam
Silje Nergaard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Loes Luca - DOEK!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Sneek, Sneek
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Fling - A sunny day in the rain
Theater De Winsinghhof, Roden
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vonder & Bloom
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Bussel, Oosterhout
The Common Linnets
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tango Extremo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Dave Thompson / Ria Lina
Steigercafé de Dock, Nijmegen
21:00
STECK STAGE met Chinese Taxidriver
STECK, Delft
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Michael Lee Firkins
Spirit of 66, Verviers
Daniel Lohues
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guus Meeuwis - Morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Edwin Evers Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Racoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stef Bos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Ava Mendoza
RASA, Utrecht
20:00
Madchild ft. AlphaDNA
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
Mala Vita
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Underworld
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Ragbags
Paard, Den Haag
The Posies
Paard, Den Haag
Michael Prins
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ralph de Jong - Album release party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
DeWolff
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Sunday Sun
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Munttheater, Weert
20:00
Causes + Rachèl Louise
Mezz, Breda
20:00
Moonspell
Metropool, Hengelo
19:30
At the Drive-In
Melkweg, Amsterdam
20:00
Les Innocents
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
21:00
Woody Pines
Luxor Live, Arnhem
Dope D.O.D. + Dookoom
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jesus Chrysler Superstar / Leave Scars / Warrior Soul
Little Devil, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Deeldeliers
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Klooster, Nuenen
A-HA
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Strohm presents: Dollkraut
Hedon, Zwolle
Kovacs
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Flint, Amersfoort
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Flint, Amersfoort
20:30
013 op locatie Indian Askin + Adam & the Relevants
Extase, Tilburg
Clash of the Titans (voorronde 4)
EKKO, Utrecht
Eriksson Delcroix
Effenaar, Eindhoven
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tangerine
De Weijer, Boxmeer
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
De Maaspoort, Venlo
Démira
De Kunstmaan, Tilburg
20:15
TenTemPiés
De Helling, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Harmonie, Leeuwarden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk