Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Bosuil
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Hofman
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Cafe The Other Side
Peer
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
STECK
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Brebl
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Achterolmen
Maaseik
Het Depot
Leuven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
dinsdag 05 april 2016
19:30
Rejjie Snow
Melkweg, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 06 april 2016
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mama´s Kitchen & Loxley Lane @ Thank God It's Wednesday
De Bosuil, Weert
The Kilkennys
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tommy Ebben & Friends
Hofman, Utrecht
Sven Ratzke -
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
3J'S
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Betty Wright x Annabel
Annabel, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Marble Sounds
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Melechesh / Nile
Patronaat, Haarlem
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Full Of Hell / The Body
Vera, Groningen
20:30
John Illsley & Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Paskal Jakobsen & Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Japan Attacks
Dynamo, Eindhoven
A Place to Bury Strangers
Effenaar, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
STECK Presents: De Delftse Nieuwe
STECK, Delft
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Rita Hosking
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Stef Bos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tol Tunes #5
Cinetol, Amsterdam
19:30
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 april 2016
21:00
Moke
Hedon, Zwolle
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Klooster, Woerden
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Schalm, Veldhoven
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Postcards From Mars (album release)
EKKO, Utrecht
Marc O’Reilly
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
Stef Bos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
21:00
Moeders Mooiste
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
VanVelzen & The Hibby GB's - Call It Luck
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
My Dying Bride
013, Tilburg
19:00
Månegarm
Little Devil, Tilburg
20:15
Tom Vanstiphout
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
21:00
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
20:30
Marutyri
BIRD, Rotterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Sonic Halo
Brebl, Nijmegen
Damien Jurado
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Kilkennys
C.C. Achterolmen, Maaseik
Marcus Miller
Het Depot, Leuven
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cirhha Niva
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Destroyer 666
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Marble Sounds
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Wouter Hamel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden