Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cacaofabriek
Helmond
19:30
Cafe The Other Side
Peer
19:30
Cafe The Other Side
Peer
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Hofman
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
Rietveld Theater
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
STECK
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Brebl
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 05 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Kapok / Zapp4
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Nile + Melechesh @luxor Live
Willemeen, Arnhem
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 06 april 2016
20:00
3J'S
Agnietenhof, Tiel
Hooverphonic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Betty Wright x Annabel
Annabel, Rotterdam
19:30
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
The Kilkennys
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Marble Sounds
Cacaofabriek, Helmond
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
19:30
The Roughneck Riot
Cafe The Other Side, Peer
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Tol Tunes #5
Cinetol, Amsterdam
20:30
Mama´s Kitchen & Loxley Lane @ Thank God It's Wednesday
De Bosuil, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:30
John Illsley & Band
De Oosterpoort, Groningen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Japan Attacks
Dynamo, Eindhoven
A Place to Bury Strangers
Effenaar, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Ebben & Friends
Hofman, Utrecht
Stef Bos
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max Meser
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
19:30
Charles Bradley & His Extraordinaires
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
19:30
Melechesh / Nile
Patronaat, Haarlem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sven Ratzke -
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Paskal Jakobsen & Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
STECK Presents: De Delftse Nieuwe
STECK, Delft
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Full Of Hell / The Body
Vera, Groningen
20:30
Rita Hosking
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
donderdag 07 april 2016
20:00
My Dying Bride
013, Tilburg
20:00
James Morrison
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Marutyri
BIRD, Rotterdam
21:00
Admiral Freebee
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Sonic Halo
Brebl, Nijmegen
Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
The Kilkennys
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Rita Hosking
C.C. Breughelzaal, Bree
Guus Meeuwis - Morgen
Chassé Theater, Breda
20:00
Sophie's Open Podium O.A. Barnyard Tea & Port Of Call
Cinetol, Amsterdam
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Moeders Mooiste
Cul de Sac, Tilburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Destiny's Child Undercoversessie
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:15
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tom Vanstiphout
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mister and Mississippi
De Oosterpoort, Groningen
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Roma, Antwerpen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
Diligentia, Den Haag
Damien Jurado
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Postcards From Mars (album release)
EKKO, Utrecht
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Cirhha Niva
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Moke
Hedon, Zwolle
Marcus Miller
Het Depot, Leuven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Klooster, Woerden
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Månegarm
Little Devil, Tilburg
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
20:30
John Illsley & Band
Luxor Live, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Oscar Harris
Melkweg, Amsterdam
19:30
Asher Roth
Melkweg, Amsterdam