Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
DeLaMar
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Volta
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
De Roma
Antwerpen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Reggehof
Goor
Doornroosje
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Luxor Live
Arnhem
Patronaat
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Duycker
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. De Meent
Alsemberg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
013
Tilburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Culture Club de Haere
Olst
20:30
De School
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Mezz
Breda
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
donderdag 07 april 2016
20:00
Marble Sounds
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Månegarm
Little Devil, Tilburg
19:30
Lucky Fonz III
Paard, Den Haag
LOUIS! - What a Wonderful World
Orpheus, Apeldoorn
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
John Illsley & Band
Luxor Live, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jeff Rosenstock / Great Cynics / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
21:00
Jara / Jasper Schalks / Lorena
Volta, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
James Morrison
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guus Meeuwis - Morgen
Chassé Theater, Breda
20:00
GPvNL - Eye On The Prize clubtour
Mezz, Breda
20:00
Gare Du Nord
Diligentia, Den Haag
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Destroyer 666
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Destiny's Child Undercoversessie
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
Delft Blue Music hosted by Fat Harry
STECK, Delft
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Roma, Antwerpen
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
Damien Jurado
Doornroosje, Nijmegen
Country Café - It's Jukebox Time
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Cirhha Niva
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
Bewilder
Patronaat, Haarlem
21:00
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
19:30
Asher Roth
Melkweg, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Admiral Freebee
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
vrijdag 08 april 2016
20:00
Zuco 103
Paard, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Wouter Hamel
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Wink Burcham
Luxor Live, Arnhem
20:30
Willis Earl Beal
EKKO, Utrecht
21:00
White Miles
Het Bolwerk, Sneek
Weezer
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
UB40 Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Tricklebolt
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Tom Vanstiphout
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Those Foreign Kids
Patronaat, Haarlem
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Sheepdogs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Kilkennys
C.C. De Meent, Alsemberg
22:00
The Funkstamatics
Paradiso, Amsterdam
The Coral
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Besnard lakes
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Superclassics Benefiet Mont Ventoux
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Stevie Ann
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Starfish
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
SMIB + Veldentaal
013, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sir James
Culture Club de Haere, Olst
20:30
Sevdaliza
De School, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rita Hosking
Theater in de Steeg, Den Haag
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
Rapalje
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Racoon
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theaterhotel Almelo, Almelo
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Peter Pan Speedrock
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Pere Ubu
De Helling, Utrecht
20:00
Patricia Kelly 'Grace & Kelly'
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Novus String Quartet
Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
20:00
Nina June
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niels Geusebroek
Mezz, Breda
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
NAO
Melkweg, Amsterdam
Monomyth + Monstertone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen