Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Brebl
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Chassé Theater
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
19:30
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
STECK
Delft
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Volta
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
woensdag 06 april 2016
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Lohues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Full Of Hell / The Body
Vera, Groningen
20:30
Rita Hosking
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
donderdag 07 april 2016
20:00
My Dying Bride
013, Tilburg
20:00
James Morrison
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Marutyri
BIRD, Rotterdam
21:00
Admiral Freebee
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Sonic Halo
Brebl, Nijmegen
Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
The Kilkennys
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Rita Hosking
C.C. Breughelzaal, Bree
Guus Meeuwis - Morgen
Chassé Theater, Breda
20:00
Sophie's Open Podium O.A. Barnyard Tea & Port Of Call
Cinetol, Amsterdam
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Moeders Mooiste
Cul de Sac, Tilburg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Destiny's Child Undercoversessie
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:15
Rootsriders Bob Marley
De Helling, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tom Vanstiphout
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Mister and Mississippi
De Oosterpoort, Groningen
Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
De Jeugd Van Tegenwoordig
De Roma, Antwerpen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
Diligentia, Den Haag
Damien Jurado
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Postcards From Mars (album release)
EKKO, Utrecht
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Cirhha Niva
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Moke
Hedon, Zwolle
Marcus Miller
Het Depot, Leuven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Klooster, Woerden
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Månegarm
Little Devil, Tilburg
21:00
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
20:30
John Illsley & Band
Luxor Live, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
Oscar Harris
Melkweg, Amsterdam
19:30
Asher Roth
Melkweg, Amsterdam
Nada Surf
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
20:00
GPvNL - Eye On The Prize clubtour
Mezz, Breda
20:15
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Destroyer 666
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Marble Sounds
Neushoorn, Leeuwarden
LOUIS! - What a Wonderful World
Orpheus, Apeldoorn
20:00
White Miles
P60, Amstelveen
19:30
Lucky Fonz III
Paard, Den Haag
22:15
Vant
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Last Shadow Puppets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bewilder
Patronaat, Haarlem
20:30
Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Vianney
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Basia Bulat
Rotown, Rotterdam
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
VanVelzen & The Hibby GB's - Call It Luck
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Wouter Hamel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stef Bos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Delft Blue Music hosted by Fat Harry
STECK, Delft
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
Country Café - It's Jukebox Time
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Schalm, Veldhoven
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc O’Reilly
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Protomartyr + Shake Shake Bolino
Vera, Groningen
21:00
Jara / Jasper Schalks / Lorena
Volta, Amsterdam
20:00
Jeff Rosenstock / Great Cynics / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 08 april 2016
20:00
SMIB + Veldentaal
013, Tilburg
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dool
Altstadt, Eindhoven