Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:45
Dynamo
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Atak
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Q-bus
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
18:00
Sounds Tilburg
Tilburg
20:30
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
De Spieghel
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
14:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:15
CineCity
Vlissingen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
maandag 13 maart 2017
20:00
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Beatrix Theater, Utrecht
Walking On Cars
TivoliVredenburg, Utrecht
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 14 maart 2017
Kommil Foo - Schoft
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Car Seat Headrest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Car Seat Headrest
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Maren Morris
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bastian Baker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tory Lanez
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:45
Into The Forest Presents: Wolves Den (d) + Welicoruss (cz) + Vanaheim
Dynamo, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Tarja Turunen
Atak, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Goudse Schouwburg, Gouda
White Lies
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Witte Theater, IJmuiden
American Aquarium
Q-bus, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Dayna Kurtz
Muziekgieterij, Maastricht
Caro Emerald
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
K's Choice
Theater Rotterdam, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
20:00
Harry Sacksioni
Agnietenhof, Tiel
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joey Jordison's VIMIC
013, Tilburg
18:00
SUIT
Sounds Tilburg, Tilburg
20:30
Courtney Marie Andrews
Molen De Ster, Utrecht
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 15 maart 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
In Tune
P60, Amstelveen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Just Call Me God
Concertgebouw, Amsterdam
Tom Chaplin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fenech-Soler
Bitterzoet, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:00
Caro Emerald
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Posttheater, Arnhem
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Circus, Brussel
White Lies
Paard, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Gianna Tam / Lilian Vieira / Shirma Rouse The soul of Spanish Harlem
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
21:00
American Aquarium
De Spieghel, Groningen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochen Otten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Frank Boeijen
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Ray Wilson
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
Paul de Munnik
Schouwburg Lochem, Lochem
22:00
The Grand East
Merleyn, Nijmegen
18:00
Boiler Room / ROD / Tripeo / VC-118A
Doornroosje, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Muze, Noordwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Hoftheater, Raalte
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Erik Ritfeld Unit
BIRD, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
De Domijnen, Sittard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Sneek, Sneek
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
John Fairhurst
Stathe, Utrecht
20:15
Elvis Costello
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Defiled
dB's, Utrecht
Underworld
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Schalm, Veldhoven
Typhoon - Moro Lobi
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
CineCity, Vlissingen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Matroesjka - Brainwash
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
An Evening With K’s Choice The Backpack Sessions (acoustic tour)
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Schoft
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 maart 2017
21:00
Iris Penning
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:30
Whitley SD
P60, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniel Lohues
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Fata Boom
Pllek, Amsterdam