Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Mezz
Breda
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Bourla
Antwerpen
22:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Compagnietheater
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Little Devil
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Merleyn
Nijmegen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
The Waterhole
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:30
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Merleyn
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
Winston
Amsterdam
People's Place
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
21:15
De Bosuil
Weert
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Nijdrop
Opwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zondag 10 april 2016
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
15:00
Aphranova
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
17:00
Ruben Hoeke gitaarworkshop on tour
Taverne, Bergen
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Orpheus, Apeldoorn
16:00
Karel J. Schepers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Chris Cornell
Bourla, Antwerpen
22:15
King Ayisoba
Paradiso, Amsterdam
21:00
Meshell N'Dgeocello
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Giant Sand / Jason Lytle
Tolhuistuin, Amsterdam
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Pharcyde
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Macklemore & Ryan Lewis
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Choir of Young Believers
Paradiso, Amsterdam
19:30
King Charles
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam
18:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
18:00
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
16:00
King Charles
Concerto, Amsterdam
15:00
Soulful Sunday
Cinetol, Amsterdam
14:30
Trijntje Oosterhuis
DeLaMar, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
13:30
Peter Beets & Kurt Rosenwinkel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Stef Bos
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Common Linnets
Schouwburg Almere, Almere
maandag 11 april 2016
20:30
The Ar-Kaics + Mustangs
EKKO, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Simo
Little Devil, Tilburg
20:00
Rowwen Heze
AFAS Circustheater, Scheveningen
King Charles
Merleyn, Nijmegen
Stef Bos
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Guus Meeuwis - Morgen
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
22:00
Michael Gira
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Burntfield
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Wouter Hamel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Richmond Fontaine
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Get Well Soon
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
Pvris
Melkweg, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Maurice van Hoek
De Amer, Amen
20:30
Matt Simons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 april 2016
Guus Meeuwis - Morgen
Hedon, Zwolle
20:30
Quintron & Miss Pussycat
dB's, Utrecht
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
Dirkschneider (D) + Anvil (CAN)
Little Devil, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
22:00
Joia (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 2
Merleyn, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Buena Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Buena Vista Social Club / Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sunset Sons
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Hopes, L'Opéra Rock
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Knuckle Puck (US)/ Seaway (US)/ Boston Manor (UK)
Winston, Amsterdam
Anna Ternheim
People's Place, Amsterdam
19:30
Tricky
Melkweg, Amsterdam
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 13 april 2016
Guus Meeuwis - Morgen
Hedon, Zwolle
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
21:15
Henrik Freischlader Trio
De Bosuil, Weert
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Sam Rodrigues presents... Animal (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Ruben Block
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jucifer
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Wibi Soerjadi
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
22:00
Donald's Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
20:30
Boar (fin) + Deep Space Destructors (fin)
WORM, Rotterdam
20:00
Ty Dolla $ign x Annabel
Annabel, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Country Café - It's Jukebox Time
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
K-X-P
Nijdrop, Opwijk
22:00
Lucky Fonz III
Merleyn, Nijmegen
20:15
Peter Hook
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk