Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Innocent
Hengelo
Theaterzaal Roxy
Temse
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Theater Sneek
Sneek
12:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
Luxor Live
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
16:00
Paard
Den Haag
18:30
Compagnietheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bourla
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Little Devil
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
The Waterhole
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Winston
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Little Devil
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
People's Place
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
STECK
Delft
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zondag 10 april 2016
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Innocent
Innocent, Hengelo
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Heidevolk / Korpiklaani / Moonsorrow
Melkweg, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Giant Sand / Jason Lytle
Tolhuistuin, Amsterdam
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
19:30
For Today
Patronaat, Haarlem
Fling - A sunny day in the rain
Theater Sneek, Sneek
12:00
Eric Vloeimans / Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Dirk Scheele - 2e show
Luxor Live, Arnhem
14:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
Dekoor - Close Harmony
De Molenberg, Delfzijl
16:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Paard, Den Haag
18:30
Danella Smith Band
Compagnietheater, Amsterdam
19:00
Concatenatus (CL) + Seher (D) + Morast (D)
Little Devil, Tilburg
20:00
Chris Cornell
Bourla, Antwerpen
20:00
Choir of Young Believers
Paradiso, Amsterdam
14:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Mezz, Breda
21:00
Burntfield
Musicon, Den Haag
19:30
Brigitte
Melkweg, Amsterdam
14:30
Blues op zondag: Deep & the Dudes
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Bigband Blast! / Nils van Haften / Valerie Linger
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
15:00
Beneath My Sins / Duckbill Crisis / Elysian Gates / Irradiance / Paper
PopEi, Eindhoven
16:00
Badbooshband
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Axel Rudi Pell
Hedon, Zwolle
15:00
Aphranova
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
maandag 11 april 2016
20:15
Wouter Hamel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Ar-Kaics + Mustangs
EKKO, Utrecht
Stef Bos
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Simo
Little Devil, Tilburg
20:00
Rowwen Heze
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Richmond Fontaine
Tolhuistuin, Amsterdam
Pvris
Melkweg, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Michael Gira
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maurice van Hoek
De Amer, Amen
20:30
Matt Simons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
King Charles
Merleyn, Nijmegen
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Guus Meeuwis - Morgen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Get Well Soon
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
21:00
Dave Alvin & Phil Alvin
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Burntfield
The Waterhole, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Tricky
Melkweg, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sunset Sons
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
ROOS VAN NIJMEGEN VOORRONDE 2
Merleyn, Nijmegen
20:30
Quintron & Miss Pussycat
dB's, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Knuckle Puck (US)/ Seaway (US)/ Boston Manor (UK)
Winston, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
22:00
Joia (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Hopes, L'Opéra Rock
Koninklijk Circus, Brussel
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Hedon, Zwolle
Dirkschneider (D) + Anvil (CAN)
Little Devil, Tilburg
20:00
Buena Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Buena Vista Social Club / Eliades Ochoa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anna Ternheim
People's Place, Amsterdam
woensdag 13 april 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:30
Yentl & de Boer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wibi Soerjadi
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ty Dolla $ign x Annabel
Annabel, Rotterdam
20:00
Tourist LeMC
De Kreun, Kortrijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Common Linnets
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Sunset Sons
Melkweg, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Sam Rodrigues presents... Animal (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Ruben Block
TivoliVredenburg, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
20:00
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Roald van Oosten + Ian Fisher
Paradiso, Amsterdam
20:00
Richmond Fontaine
Paard, Den Haag
20:00
PVRIS
Trix, Antwerpen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Peter Tetteroo Bokaal nr. 1
STECK, Delft
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk