Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meester
Almere
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
23:00
Café Loburg
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Spirit of 66
Verviers
Theater de Schalm
Veldhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:30
De Helling
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Blinkerd
Schoorl
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
00:00
De Doelen
Rotterdam
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
C.C. Stroud
Putten
21:15
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
In the Woods
Leusden
00:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kubus
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
De X
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
vrijdag 14 februari 2020
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:30
Spo Dee O Dee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 februari 2020
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lövestad
013, Tilburg
Melanie Martinez
013, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Talisk
De X, Leiden
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden