Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Amer
Amen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Café De Speeltuin
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Cammeleur
Dongen
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
C-Mine
Genk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
So What!
Gouda
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 16 maart 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Hofman Live: The Royal Hillbilly Club
Hofman, Utrecht
20:30
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Matroesjka - Brainwash
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tangarine
Schouwburg Venray, Venray
O'G3NE
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:15
Bløf
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 17 maart 2017
20:00
Black Knight / Split Heaven / Wretch
De Meester, Almere
20:00
Over The Rhine
De Amer, Amen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Flint, Amersfoort
20:00
The Kik
Fluor, Amersfoort
Delain
P60, Amstelveen
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Starfish / Ten-Hut / The Fiscus / Wolf
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
20:30
Medicine Jet / Money And The Man / Magic Moon
Winston, Amsterdam
Rachèl Louise
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
Jools Holland & His R&B Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Promise Keeper
De School, Amsterdam
20:00
Otzeki
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Het Zonnehuis, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Wild Child
Paradiso, Amsterdam
20:00
My Baby
Melkweg, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Selfmachine
Melkweg, Amsterdam
Sharrie Williams
North Sea Jazz Club, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
American Aquarium
Luxor Live, Arnhem
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:00
Het Gelders Orkest in Willemeen: Het Gelders Contrabas Ensemble
Willemeen, Arnhem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jeroen van der Boom - In Concert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Karsu
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
CvA Pop Department presents
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
LOS - VAST
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Deeldeliers - Deeldelarie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Boris in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Awash / Novatia
Café De Speeltuin, Breda
Pater Moeskroen - Fiesta!
BREStheater, Brielle
20:00
Novastar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Cold Cave
Botanique, Brussel
20:15
Frank Boeijen
Spant!, Bussum
20:30
De Likt
Theater De Veste, Delft
The Doors in Concert
Theater De Veste, Delft
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
Jan Akkerman
Paard, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Cammeleur, Dongen
22:00
LIT Night presents: Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
21:00
Shary-Ann
Bibelot, Dordrecht
21:00
St. Patrick’s Day
Iduna, Drachten
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
21:00
Amy Speace / Gregory Page
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lloyd Cole
Effenaar, Eindhoven
20:15
An Evening With K’s Choice
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:45
Dynamo Metalfest Bandbattle
Dynamo, Eindhoven
White Lies
Effenaar, Eindhoven
Waylon
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C-Mine, Genk
20:30
Niki Romijn - BOOM
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Delorentos + Black Horse Society
So What!, Gouda
The Grand East
Simplon, Groningen
20:00
Seafire / The mudd / The Spooks
LOLA050, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rob Acda Award Finale
Patronaat, Haarlem
20:00
TjoTjo Soundsystem
Patronaat, Haarlem
20:00
Iguana Death Cult
Patronaat, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Grote Boodschap / Temple Renegade / The Mad Baron
Estrado, Harderwijk
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Madlife / Moon Moon Moon / Phoam
Kompleks, Heerhugowaard
20:00
Celine Cairo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: The Hendrix Alive Project
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht