Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:00
Het Depot
Leuven
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater op Skoôt
Noord-Scharwoude
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
Cafe The Other Side
Peer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paradox
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Grenswerk
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Babylon
Woerden
20:15
C.C. De Klameare
Workum
15:30
De Flux
Zaandam
13:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
14:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
11:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oedipus
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
11:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:30
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Hip
Deventer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
NiXenMeer
Enschede
Charlatan
Gent
20:30
Vera
Groningen
19:00
Muziek Organisatie Noord
Groningen
20:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Café de Noot
Hoogland
15:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
13:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Stadsbrouwhuis
Leiden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Lux
Nijmegen
20:30
De Zwerver
Oostende
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 18 maart 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Max Meser
't Ukien, Kampen
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:00
Colour Haze / My Sleeping Karma
Het Depot, Leuven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Mathilde Santing
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Kik
De Spot, Middelburg
20:15
Tangarine
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Darkraver & The Viper & Ruthless / Nosferatu
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Saint Charlie
Merleyn, Nijmegen
19:00
Tokio Hotel
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Gregory Page
Theater op Skoôt, Noord-Scharwoude
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Vlijmscherp! The Moods + Backgammon + Belle of Louisville
Groene Engel, Oss
Wende Snijders
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
Magnetica
Cafe The Other Side, Peer
20:15
Harmonie Crescendo / Karsu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parkgebouw, Rijssen
22:00
JJ Sharp band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Theo Bleckmann
LantarenVenster, Rotterdam
Lucas Hamming
Rotown, Rotterdam
20:00
Discover Berget Lewis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
20:00
Yuri Honing
Theater Idea, Soest
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Frank Blueka
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Paradox, Tilburg
Danko Jones
013, Tilburg
Eef van Breen - Chapman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
19:30
The Watch (IT)
De Pul, Uden
20:00
Gerson Main
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
The Great Communicators
EKKO, Utrecht
The Pigeon Detectives
De Helling, Utrecht
20:00
Bikavar Balkanorkest
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Schalm, Veldhoven
Toontje Lager
Grenswerk, Venlo
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
LikeU2
De Bosuil, Weert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Derivation / Shoot the Messiah
Babylon, Woerden
20:15
LOS - VAST
C.C. De Klameare, Workum
15:30
Dirk Scheele - Gaan Jullie Mee?
De Flux, Zaandam
13:30
Dirk Scheele
De Flux, Zaandam
20:30
Cesair / Jyoti Verhoeff / Theodor Bastard
De Peppel, Zeist
20:30
United Voices of Rock
Boerderij, Zoetermeer
Matt Winson / Ruud Fieten
Hedon, Zwolle
Waylon
Hedon, Zwolle
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 19 maart 2017
14:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
11:00
K3
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
The Pigeon Detectives
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Seshen
Paradiso, Amsterdam
Tokio Hotel
Paradiso, Amsterdam
20:00
Future Islands
Oedipus, Amsterdam
20:00
Dente
Sugar Factory, Amsterdam
Danko Jones
Melkweg, Amsterdam
Benjamin Lazar Davis / Joan As Policewoman
Melkweg, Amsterdam
16:00
Lucas Hamming
Concerto, Amsterdam
Amsterdam meets Harlem – Battle of The Big Bands!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
11:00
De zingende harp - De Nacht Wacht 4+
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:30
Erny Green
Mezz, Breda
Warpaint
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater de Kampanje, Den Helder
Rob Klerkx & the Secret
De Hip, Deventer
15:00
Sam Cordes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sugar Ray & The Bluetones
NiXenMeer, Enschede
Briqueville
Charlatan, Gent
20:30
The Black Heart Procession
Vera, Groningen
19:00
Mr. Knowhow
Muziek Organisatie Noord, Groningen
20:30
LIVE: Horisont (SE) + Black Mirrors (BE) + 77 (ES)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
New Manhattan Big Band
Café de Noot, Hoogland
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Podium Asteriks, Leeuwarden
15:00
Nederlands Kamerkoor
De Harmonie, Leeuwarden
13:30
Sunday Sessions Eindfeest
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Trash bluesrockband
Stadsbrouwhuis, Leiden
14:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nordmann
Muziekgieterij, Maastricht
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Colour Haze / My Sleeping Karma
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
20:30
The Garden + Budget Trash
De Zwerver, Oostende
16:00
The Roadrunners
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam