Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
Vestzaktheater 't Pakhuis
Vianen
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Sneek
Sneek
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Statenzaal
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:15
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
Den heuvel
Alphen
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
18:00
Concerto
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
woensdag 22 maart 2017
20:00
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Meenthe, Steenwijk
Spinvis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ill Niño
De Helling, Utrecht
20:15
Enge Buren - Ruk!
De Domijnen, Sittard
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:30
Daniel Lohues - Moi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
7 Layer Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Fat Easy Grey
BIRD, Rotterdam
Korn
013, Tilburg
donderdag 23 maart 2017
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Wilminktheater, Enschede
20:30
Ruud Houweling
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
Gregory Page
Vestzaktheater 't Pakhuis, Vianen
21:00
The Homesick
Vera, Groningen
21:00
Logue
V11, Rotterdam
My Baby
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Macy Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
Amon Amarth
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Frank Boeijen
Theater Sneek, Sneek
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Spot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Spiegel, Zwolle
Paul de Munnik
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ruth Jacott - Ruth
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
3JS - U2, The Joshua Tree
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Mysterons
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Stephanie Struijk
Statenzaal, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jenny Arean / Marijn Brouwers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schaffelaartheater, Barneveld
Lavinia Meijer
Schaffelaartheater, Barneveld
The Dawn Brothers
Rotown, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Zimmerman
Patronaat, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:15
Paceshifters
Paradiso, Amsterdam
Sampha
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Paard, Den Haag
Palace
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Orpheus, Apeldoorn
Ralph de Jongh - ''Dancing on a Vulcano, 20 Years of Burst Out Explo
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Waylon in Mezz Breda
Mezz, Breda
kehlani
Melkweg, Amsterdam
18:30
Orgy
Melkweg, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Markant Uden, Uden
20:30
Jan Akkerman
Luxor Live, Arnhem
20:00
All the King's Daughters / Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Luxor Live, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Roberto Fonseca
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
Hofman Live: Convoy
Hofman, Utrecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniel Lohues - Moi
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Klooster, Woerden
21:00
Strohm presents: David Douglas
Hedon, Zwolle
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Gigant, Apeldoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Tangarine
Den heuvel, Alphen
20:30
Emmy the Great
De Roode Bioscoop, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
20:30
Wende Snijders
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Asko Schönberg / Nederlands Kamerkoor / Reinbert de Leeuw
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Flying Horseman
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
18:00
Paceshifters
Concerto, Amsterdam
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda