Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:00
STECK
Delft
Theater De Veste
Delft
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Roma
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
OT301
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Winston
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
GC de Melkerij
Zemst
CCXL Theater
Vlissingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
RASA
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
22:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Klooster
Nuenen
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Capitole
Gent
20:00
Atak
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:00
STECK
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Dokhuis Galerie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
woensdag 20 april 2016
20:30
La Femme
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
St. Catherinakerk, Eindhoven
21:00
Sally Skunk / Taxi to the ocean
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Wouter Hamel
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:00
Peter Tetteroo Bokaal nr. 2
STECK, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:00
Lieve Bertha
Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
20:30
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
21:00
Linda Briceño / Maite Hontelé
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Sore Losers
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Compañia Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Muff
OT301, Amsterdam
20:00
Radical Face
Vondelkerk, Amsterdam
Foxing / TTNG
Winston, Amsterdam
Dixie Chicks
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Common Linnets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stef Bos
GC de Melkerij, Zemst
Golden Earring
CCXL Theater, Vlissingen
Drums United
Theater de Schalm, Veldhoven
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Nordic Fiddlers Bloc
RASA, Utrecht
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
Trixie Whitley
De Helling, Utrecht
20:00
Violator
dB's, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
22:30
Aidan (gratis Douwe Bob aftershow)
013, Tilburg
Dez Mona & Chantal Acda in Theaters Tilburg
013, Tilburg
20:30
Chantal Acda / Dez Mona
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Wouter Hamel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Eliades Ochoa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Amar Lee / Jamir / Lano / Kaascouse / Jèrica / DJ Flex-a-Tone / Cheryl
Grounds, Rotterdam
20:00
KALULU
WORM, Rotterdam
20:00
John Bramwell
Rotown, Rotterdam
20:00
Boudewijn de Groot
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Stevie Ann
Het Klooster, Nuenen
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
22:00
Black Box Revelation
Merleyn, Nijmegen
20:15
Nonkeen + Andrea Belfi
Doornroosje, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marble Sounds
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Popquiz Live!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Eye On The Price Hiphop Toer
Neushoorn, Leeuwarden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Randy Hansen
Patronaat, Haarlem
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Vera, Groningen
20:30
Söndörgõ
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
VanVelzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Hooverphonic
Capitole, Gent
20:00
Death Hawks
Atak, Enschede
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Mister and Mississippi
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
21:00
STECK STAGE met Ruud de Vries & Funky People
STECK, Delft
20:30
Karsu Dönmez
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Marina Kaye
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Chassé Theater, Breda
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Frank Boeijen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Catherine MacLellan
Live Stage Marnix, Bennekom
20:00
Janne Schra
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Raketkanon + MNHM
Luxor Live, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
21:00
Creedence Clearwater Revival
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Radio Eliza
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lilian Vieira
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Big Ups / CROWS / St. Tropez
OT301, Amsterdam
Joseph & Maia
Dokhuis Galerie, Amsterdam
Calypso Rose (Soundsystem)
Melkweg, Amsterdam