Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Roma
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:15
St. Catherinakerk
Eindhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Helling
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Klooster
Nuenen
GC de Melkerij
Zemst
21:00
STECK
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Patronaat
Haarlem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:00
P60
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
WORM
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dokhuis Galerie
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
EKKO
Utrecht
20:00
Capitole
Gent
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
CCXL Theater
Vlissingen
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Schalm
Veldhoven
013
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
20:00
Atak
Enschede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
woensdag 20 april 2016
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hit Finale Bands
Patronaat, Haarlem
20:30
Goatess
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Foxing / TTNG
Winston, Amsterdam
Fish
013, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
20:00
Electric Love
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dixie Chicks
Heineken Music Hall, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
St. Catherinakerk, Eindhoven
Daniel Lohues
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Compañia Ana Morales
Paradiso, Amsterdam
21:00
Candye Kane
Patronaat, Haarlem
20:30
Black Box Revelation + The Heat
Vera, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Anastacia
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 21 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Wouter Hamel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Western Standard Time Ska Orchestra
Melkweg, Amsterdam
21:00
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Vera, Groningen
20:00
Violator
dB's, Utrecht
20:15
VanVelzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Trixie Whitley
De Helling, Utrecht
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Fluor, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Doors in Concert - Celebration
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Stevie Ann
Het Klooster, Nuenen
Stef Bos
GC de Melkerij, Zemst
21:00
STECK STAGE met Ruud de Vries & Funky People
STECK, Delft
20:30
Söndörgõ
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Son Little
Concerto, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Randy Hansen
Patronaat, Haarlem
20:30
Raketkanon + MNHM
Luxor Live, Arnhem
21:00
Radio Eliza
Bitterzoet, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:00
Popquiz Live!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pan Speedrock – Afscheidstournee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Nordic Fiddlers Bloc
RASA, Utrecht
20:15
Nonkeen + Andrea Belfi
Doornroosje, Nijmegen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mister and Mississippi
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Marina Kaye
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marble Sounds
Gebr. De Nobel, Leiden
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:00
Local The Night
P60, Amstelveen
20:15
Lilian Vieira
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
20:30
Karsu Dönmez
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
KALULU
WORM, Rotterdam
19:00
Junior Kelly / The Wailing Souls
Melkweg, Amsterdam
Joseph & Maia
Dokhuis Galerie, Amsterdam
20:00
John Bramwell
Rotown, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Janne Schra
Beauforthuis, Austerlitz
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:00
Hooverphonic
Capitole, Gent
20:15
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Chassé Theater, Breda
20:30
Her Majesty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Golden Earring
CCXL Theater, Vlissingen
19:00
Giant Tiger Hooch / Dr. Dog / Cale Tyson / Son Little / XIXA
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Eye On The Price Hiphop Toer
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Eliades Ochoa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Drums United
Theater de Schalm, Veldhoven
Douwe Bob
013, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
Dez Mona & Chantal Acda in Theaters Tilburg
013, Tilburg
20:00
Death Hawks
Atak, Enschede
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
21:00
Creedence Clearwater Revival
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Het Evertshuis, Bodegraven