Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
The Lane
Oostburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Veluvine
Nunspeet
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Thiemeloods
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Lux
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Zalen A4 Leiderdorp
Leiderdorp
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Scooter'S
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:30
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
23:00
Atak
Enschede
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
BREStheater
Brielle
20:30
Mezz
Breda
19:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultuurcentrum Asse
Asse
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Q-Factory
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
vrijdag 24 maart 2017
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Rod Stewart Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
Imperial Crowns + route 61
Groene Engel, Oss
21:00
Candy's River House / Rob Klerkx & the Secret
The Lane, Oostburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Veluvine, Nunspeet
23:00
Odin / Raywell / SMP / Snelle Jelle
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dan Stezo / Lenzman / Thirteen
Merleyn, Nijmegen
20:30
Rood Adeo
Thiemeloods, Nijmegen
20:15
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Flying Horseman
Lux, Nijmegen
Lucky Fonz III - Superlekker
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Henk & Melle
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Tangarine
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Matroesjka - Brainwash
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Oslo Gospel Choir
Zalen A4 Leiderdorp, Leiderdorp
Spinvis
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
Black Sun Empire
Neushoorn, Leeuwarden
The Royal Engineers
Scooter'S, Leeuwarden
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
De Harmonie, Leeuwarden
The Mysterons
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Harry Sacksioni
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
21:00
Bear in Mind / Midnight Motel / Ziggy Splynt
Metropool, Hengelo
20:30
Waylon
Metropool, Hengelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
LIVE: The Cult, tribute by Brother Wolf
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Great Communicators
Nieuwe Nor, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Antillectual / Junkyard Safari / Sweet Empire
Patronaat, Haarlem
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Avi On Fire / Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
21:00
Vikings in Tibet
Vera, Groningen
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
O'G3NE
Martiniplaza, Groningen
20:30
Kids Insane + Slander + Bound In Blood + WRECKAGE
So What!, Gouda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fleddy Melculy
Podium 't Beest, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Koornbeurs, Franeker
23:00
Hasse de Moor / Glowinthedark / DJ Danjah / Antroy / MC John Kho / Phi
Atak, Enschede
20:30
2 Meter Sessies met Tigre Blanco
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
20:00
7 Layers Sessions
Effenaar, Eindhoven
20:00
Youssou N' Dour
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
19:30
The Lost Boys Club + The Overslept + Sealow
Dynamo, Eindhoven
The Grand East
Altstadt, Eindhoven
20:15
Clean Pete
Cultura, Ede
20:00
Barrelhouse
Iduna, Drachten
22:00
Elles Bailey
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Bibelot, Dordrecht
Fuse
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Marjolein Meijers
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Diligentia, Den Haag
20:00
Bariista / Elevate
Haags Pop Centrum, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
19:30
Treehook
Paardcafe, Den Haag
Micha Wertheim - Iemand Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Spant!, Bussum
20:00
J. Bernardt
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
BREStheater, Brielle
20:30
Ronnie Flex & Deuxperience band
Mezz, Breda
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
The Veldman Brothers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Speeldoos, Baarn
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
René van Meurs - Even goede vrienden
De Nieuwe Kolk, Assen
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Asse, Asse
21:00
Maurice van Hoek / Yellow Grass
Luxor Live, Arnhem
20:00
Sienna Skies + High Hopes + Suasion
Willemeen, Arnhem
Primordial + Marche Funèbre
Willemeen, Arnhem
Mike Boddé - De Geurige Man
Posttheater, Arnhem
Emeli Sandé
Lotto Arena, Antwerpen
Late Night Live: Rob Green
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Shirma Rouse presents Aretha Franklin's 75th Bday Bash
Q-Factory, Amsterdam
Eric Bibb
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Red shoes and moustaches
Club Antre, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
London O'Connor
De School, Amsterdam