Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Atak
Enschede
21:15
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Merksem
Merksem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Cinetol
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
21:00
De Bosuil
Weert
De Dialoog
Ermelo
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kapel
Zoersel
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
De Klif
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
De Weverij
Zierikzee
21:30
De Zwerver
Oostende
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:45
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Fluor
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
Gebäude 9
Keulen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Vliegende Paard
Zwolle
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kroegie
Hoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Le Forum
Liège
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
19:30
Musykfabryk
Heerenveen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
donderdag 21 april 2016
20:30
Her Majesty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Mister and Mississippi
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Drums United
Theater de Schalm, Veldhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Vera, Groningen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Peter Pan Speedrock – Afscheidstournee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
KALULU
WORM, Rotterdam
vrijdag 22 april 2016
20:30
Lil Kleine
013, Tilburg
Moon Tapes
Altstadt, Eindhoven
20:00
Goose
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Orgaanklap / De Geweldigheid
Atak, Enschede
21:15
Praying Mantis
Bibelot, Dordrecht
21:00
Sophia
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Def Americans
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
Stef Bos
C.C. Merksem, Merksem
20:30
Up The Irons
Cacaofabriek, Helmond
Drive Like Maria
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Boudewijn de Groot
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
OFFAmsterdam: Fusee Doree + Motel Aurora + Ottoboy + Wounded Kite
Cinetol, Amsterdam
17:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
20:30
Eerie Wanda in Cul de Sac
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Fabulous 50's
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Kamchatka
dB's, Utrecht
20:00
Cam Penner / Jon Wood
De Amer, Amen
21:00
Slam & Howie and the Reserve Men
De Bosuil, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Flux, Zaandam
20:00
Racoon
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pan Speedrock
De Helling, Utrecht
20:00
John Bramwell
De Kapel, Zoersel
Naked Song presents.. John Bramwell
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Het Requiem van Mozart - Noord Nederlands Orkest
De Nieuwe Kolk, Assen
Fish
De Oosterpoort, Groningen
Douwe Bob + support: Max Meser
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
21:30
Cale Tyson
De Zwerver, Oostende
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Rico & Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
Siberian Meat Grinder + Jera On Air Bandbattle
Dynamo, Eindhoven
Infloyd
Dynamo, Eindhoven
20:45
SBMG
Effenaar, Eindhoven
John Bramwell
Effenaar, Eindhoven
Di-rect
Effenaar, Eindhoven
20:15
Wibi Soerjadi
Figi Theater, Zeist
20:00
Pahud - Widmann
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
De Kraaien
Fluor, Amersfoort
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Black Box Revelation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Spasmodique
Gebr. De Nobel, Leiden
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Gigant, Apeldoorn
Frank Boeijen
Goudse Schouwburg, Gouda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Indien + Märel Anna
Groene Engel, Oss
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Grote Kerk Naarden, Naarden
21:00
Mark Lettieri / The Funky Knuckles
Grounds, Rotterdam
20:00
Blown Out
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Indian Askin
Hedon, Zwolle
20:15
Trinity
Hedon, Zwolle
Miss Montreal
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Demira
Het Vliegende Paard, Zwolle
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:00
HALVE FINALE - KLEINE PRIJS VAN FRYSLÂN
Iduna, Drachten
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Cymbaline / Pure Muna
Kroegie, Hoorn
20:00
Def P
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Poogie Bell Band
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Hooverphonic
Le Forum, Liège
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
21:00
Almost Under
Luxor Live, Arnhem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
21:00
Eddie Halliwell / JP / Tom Harding
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yung Lean
Melkweg, Amsterdam
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Equal Idiots / The Black Heart Rebellion / Pruikduif / High Hi / Arque
Mezz, Breda
19:30
Cote d'Aver
Musykfabryk, Heerenveen
22:00
Little Boogie Boy Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Vangrail Album Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden