Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Zaantheater
Zaandam
Manifesto
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Grounds
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Toegift
Den Hoorn
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Rockhal
Esch zur Alzette
Merleyn
Nijmegen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
23:00
BIRD
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Huis Oostpool
Arnhem
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Paradox
Tilburg
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Figi Theater
Zeist
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Bibelot
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Tor
Enschede
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater De Tuin
Leusden
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kulturhus Holten
Holten
vrijdag 21 februari 2020
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roxeanne Hazes
Gigant, Apeldoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Remy van Kesteren
Metropool, Hengelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Rayen Panday - Trigger
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Radical Redemption
Luxor Live, Arnhem
20:15
Queen The Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
PUNKROCK FRIDAY at LOLA: Manu Armata /Justify All Means / Question mar
LOLA050, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieranunzi / Somsen / Rossy
Bimhuis, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Nona
Manifesto, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
22:00
Mad Dogs & English Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Maan
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Lövestad
Simplon, Groningen
20:15
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater in de Steeg, Den Haag
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lana Del Rey
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Klub Kids presents Katya
Melkweg, Amsterdam
20:30
King of the World
P60, Amstelveen
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Kaiser Chiefs
De Roma, Antwerpen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jan Rot - O Ja!
De Toegift, Den Hoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
James Arthur
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Iris Hond
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Gooiland, Hilversum
Ho99o9
Rockhal, Esch zur Alzette
Het Zesde Metaal
Merleyn, Nijmegen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
Heidevolk
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:15
Hadewych Doet De Dames
Flint, Amersfoort
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Spant!, Bussum
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
Eva van Manen
Huis Oostpool, Arnhem
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
21:00
Entrails
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Embracing Colours / Hengelo's koor Alaturka / Mehmet Polat Trio
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Eliades Ochoa
Paard, Den Haag
20:30
Dulfer
Figi Theater, Zeist
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dopebwoy
Bibelot, Dordrecht
Do - Mijn Kleine Huis
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
DJ PUCH / DJ Stip
Vera, Groningen
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
20:30
Danny Bryant
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Christian Steiffen
Melkweg, Amsterdam
21:00
China Crisis
Metropool, Hengelo
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
De Tor, Enschede
21:00
Borokov Borokov
ACU, Utrecht
21:00
BOB / Sweet Mary Jane
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
20:00
Axelle Red
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kulturhus Holten, Holten