Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Zwerver
Oostende
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cinetol
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
OT301
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Warande
Turnhout
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Oosterpoort
Groningen
21:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De Brouckere
Torhout
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
De Flux
Zaandam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
013
Tilburg
Posttheater
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 28 april 2016
HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Frankly Sinatra
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Frank Boeijen
Capitole, Gent
20:00
Flamin' Groovies (us)
De Zwerver, Oostende
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eliades Ochoa
CineCity, Vlissingen
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Docupodium # 16
Cinetol, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Desert Mountain Tribe
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dave Vermeulen & Voltage
Merleyn, Nijmegen
Daniel Lohues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Crowbar
Dynamo, Eindhoven
21:00
Cold Fuse / Shoulders of Giants
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Captain Darlin'
Neushoorn, Leeuwarden
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bob Log III
OT301, Amsterdam
19:30
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
Het Witte Kerkje, Terheijden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:00
Andrew Bear (UKR) / Uncle Jimmy / Jonathan Coughlan & The Good Folks
Winston, Amsterdam
21:00
Allen Stone
Paradiso, Amsterdam
20:00
AA Nights Plus Instruments / The Social Lover
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
3J'S
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 29 april 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht