Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
De Pit
Terneuzen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
23:00
Grounds
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cult Art Shop
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
East End
Moordrecht
C.C. Myllesweerd
Mill
Schouwburg Ogterop
Meppel
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
20:15
Bon theater
Medemblik
AINSI
Maastricht
20:00
Sportcentrum Kei-Fit
Lichtenvoorde
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
MC Leiden-Noord
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
't Ukien
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
23:30
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
Patronaat
Haarlem
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
23:45
Simplon
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
23:00
Atak
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Dynamo
Eindhoven
vrijdag 31 maart 2017
Swans
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Gregory Page
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 april 2017
23:00
Kempi / lux
Hedon, Zwolle
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Crying Boys Cafe
Hedon, Zwolle
14:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
20:00
The Battle Of The Tribute Bands
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Metal Tribute Night: Ijzeren Maagden + Los Metallicos E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
20:30
Martha Fields
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Bleeding Gods, Tribal Spirits & Black Silence
dB's, Utrecht
50 jaar Pet Sounds - Tribute to The Beach Boys
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
John Mayall
Markant Uden, Uden
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Markant Uden, Uden
21:00
Klone
Little Devil, Tilburg
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns
De Pit, Terneuzen
21:00
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:30
Okabe Family & Xavi Torres Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
20:00
Gyula Horvath
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Flotsam & Jetsam
Cult Art Shop, Nijverdal
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Moddi
Doornroosje, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Ghostriders / The Beemeeneebees
East End, Moordrecht
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Myllesweerd, Mill
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
STAVAST
Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
Wende Snijders
AINSI, Maastricht
20:00
Golden Earring
Sportcentrum Kei-Fit, Lichtenvoorde
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Trash bluesrockband
MC Leiden-Noord, Leiden
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
Typhoon - Moro Lobi
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
TreaT
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jazz Avond - Mens Band & Columbus Jazz
't Ukien, Kampen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rachèl Louise
Vorstin, Hilversum
Spinvis
Vorstin, Hilversum
22:00
LIVE: Rockcity on Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
23:30
Lead
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
17:00
Lenny Kuhr
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
23:45
Heliophile / NOCX / Polter
Simplon, Groningen
21:00
Whitney Rose
De Spieghel, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
20:00
Pink Project
Goudse Schouwburg, Gouda
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Her Majesty
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
20:00
Chantal Acda en Arc Sonore
Grote Kerk van Epe, Epe
23:00
DVS1
Atak, Enschede
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
Eef van Breen - Chapman
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Luna Zegers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Grindhoven 2017
Dynamo, Eindhoven