Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Paradiso
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Metropool
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Brouckere
Torhout
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
Luxor Live
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Warande
Turnhout
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
16:00
Concerto
Amsterdam
So What!
Gouda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Markant Uden
Uden
19:30
De Pit
Terneuzen
20:15
Paleiskerk
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
De Kargadoor
Utrecht
21:00
CHV Noordkade
Veghel
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Gebr. De Nobel
Leiden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
P60
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Paard
Den Haag
19:30
De Helling
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
23:00
013
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Metropool
Hengelo
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
22:00
Paard
Den Haag
19:30
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
GC de Melkerij
Zemst
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Peppel
Zeist
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
18:30
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 29 april 2016
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:30
Treetop Flyers
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Turin Brakes
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Undercover (Rolling Stones tribute band), support act Roadside Romeo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Ura
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
VanVelzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Venice
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Viscera///
Little Devil, Tilburg
21:15
Wivvamilie EP-release
Luxor Live, Arnhem
Wolfmother
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Wouter Hamel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl & de Boer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
zaterdag 30 april 2016
20:15
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Akwasi / TenTemPiés
Podium Mozaiek, Amsterdam
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Koningshof, Maassluis
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
20:30
Andy Shauf // Locatie: Paradijskerk
Rotown, Rotterdam
20:30
Angela Groothuizen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arno
Hedon, Zwolle
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
16:00
Bells of Youth
Concerto, Amsterdam
Bewilder
So What!, Gouda
22:00
Big Jake and the Two-Timers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Blitzkrieg City (Bristol UK)
Little Devil, Tilburg
22:00
Bonzai Classics
Effenaar, Eindhoven
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Buene Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
chasing mavericks
De Fles, Spijkenisse
20:00
Clouseau
Oktoberhallen, Wieze
Country Café - It's Jukebox Time
Markant Uden, Uden
19:30
Creatif Mindz / Echo Movis / Jaimy Versteeg / No Sense / The Bright
De Pit, Terneuzen
20:15
Damask Ensemble
Paleiskerk, Den Haag
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Dave Vermeulen & Voltage
Patronaat, Haarlem
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Def Americans
CHV Noordkade, Veghel
Dekoor - Close Harmony
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Di-rect
Gebr. De Nobel, Leiden
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Flint, Amersfoort
18:30
Elektra
Kinepolis Leuven, Leuven
20:15
Ellen ten Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Emergenza
P60, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Frank Boeijen
C.C. De Werft, Geel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Friars
Paard, Den Haag
19:30
Full Of Hell / The Body
De Helling, Utrecht
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
20:00
Glitter & Grammar
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
23:00
Grim Tim + Tamarin Desert (Gratis Wolfmother aftershow)
013, Tilburg
20:00
Guido's Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
21:00
HEAVYLIGHT + Kyle Woolard + Marvina Dee
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
22:00
Izaline Calister
Paard, Den Haag
19:30
J.C de Dukdalf presents: FREEDOMS NOISE FESTIVAL
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Jacle Bow
GC de Melkerij, Zemst
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Jazzlab: Afro latin jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Jenny Arean & Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
King of the World
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Larry Coryell & Martien Oster - Special Guest: Eric Vaarzon Morel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
18:30
Leaves' Eyes
Effenaar, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam