Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
P60
Amstelveen
22:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Paleiskerk
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
STECK
Delft
21:00
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ins Blau
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Time Out
Gemert
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
16:30
C.C. Intermezzo
Lede
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
dB's
Utrecht
15:00
De Helling
Utrecht
16:00
De Kroeg
Arnhem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Grand Theatre
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Noorderkerk
Sneek
15:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
zaterdag 30 april 2016
20:00
Clouseau
Oktoberhallen, Wieze
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Emergenza
P60, Amstelveen
22:00
Izaline Calister
Paard, Den Haag
20:30
Friars
Paard, Den Haag
20:15
Damask Ensemble
Paleiskerk, Den Haag
Mala Vita / The Great Communicators / My Baby / Shaky Graves / Pretty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Angela Groothuizen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido's Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dave Vermeulen & Voltage
Patronaat, Haarlem
20:15
The Common Linnets
Philharmonie Haarlem, Haarlem
LOUIS! - What a Wonderful World
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Akwasi / TenTemPiés
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
The Unguided
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Roberto Rodriguez Cuarteto Masada
RASA, Utrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Small Time Crooks
Rotown, Rotterdam
20:30
Andy Shauf // Locatie: Paradijskerk
Rotown, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Buene Vista Social Club presents: Eliades Ochoa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bewilder
So What!, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
STECK STAGE met CRAZY DAZE
STECK, Delft
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues
Theater de Kampanje, Den Helder
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Lieve Bertha
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lil Kleine
Time Out, Gemert
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
Melanie Martinez
Trix, Antwerpen
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Lucky Fonz III
Victorie, Alkmaar
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
zondag 01 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
17:00
The Ricochets
Altstadt, Eindhoven
20:00
Manic Street Preachers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Full Connected live show + collected box set release tour
Bibelot, Dordrecht
16:00
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Magda Mendes & Ward Veenstra (Fado)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Frank Boeijen
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
16:30
Femme Vanille
C.C. Intermezzo, Lede
15:30
King King
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Jyoti Verhoeff
Concerto, Amsterdam
15:00
The Yearlings
dB's, Utrecht
15:00
Julia Kent
De Helling, Utrecht
16:00
Prince Tribute: JD BLACKBIRD & HIS REVOLUTION
De Kroeg, Arnhem
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Xavier Rudd
Effenaar, Eindhoven
20:30
Baby Dee / Josephine Foster
EKKO, Utrecht
Andy Shauf
Grand Theatre, Groningen
19:00
Savage Master (USA) + Nitehawks (IT)
Little Devil, Tilburg
20:00
Red Snapper
Luxor Live, Arnhem
Dekoor - Close Harmony
Markant Uden, Uden
The Kills
Melkweg, Amsterdam
Impericon Festival
Melkweg, Amsterdam
3FM Serious Talent Presents: HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
16:30
Femme Vanille
Mezz, Breda
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Dutch Border Blues Band
NiXenMeer, Enschede
20:00
The Gospel Sessions
Noorderkerk, Sneek
15:00
DJ Idriss - CD Presentatie BEACON
Pand P, Eindhoven
20:00
Shopping
Patronaat, Haarlem
16:00
Joris Linssen & caramba
Roepaen, Ottersum
21:00
Telegram
Rotown, Rotterdam
16:00
Gideon Tazelaar trio
Ruigoord Kerk, Amsterdam
20:15
The Common Linnets met Ilse DeLange - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Spant!, Bussum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Stoep, Spijkenisse
Russian Circles
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Eva Almagor
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Damian Wilson & band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch