Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
De Hip
Deventer
17:00
Mansion24
Apeldoorn
Vorst Nationaal
Brussel
13:00
De Spot
Middelburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
013
Tilburg
13:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
CCXL Theater
Vlissingen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Mezz
Breda
NiXenMeer
Enschede
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
Baroeg
Rotterdam
13:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Vooruit
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Hedon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Lux
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lux
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
zondag 02 april 2017
15:00
The Toasters
Het Bolwerk, Sneek
The Neal Morse Band
013, Tilburg
The Dutch
De Hip, Deventer
17:00
The Dutch
Mansion24, Apeldoorn
Sting
Vorst Nationaal, Brussel
13:00
Springstof
De Spot, Middelburg
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
Soen
Patronaat, Haarlem
20:30
Simon Keats
013, Tilburg
13:30
Sebastian Olzanski
Melkweg, Amsterdam
15:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
Salieri Ensemble NNO
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ruth Jacott - Ruth
Flint, Amersfoort
20:30
Ruby Turner
BIRD, Rotterdam
19:30
Rewire Festival
Paard, Den Haag
20:00
Peven Everett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
Niki Jacobs - Babyconcerten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Nathan Bell
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:15
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Mirusia Louwerse
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Midas
Paradiso, Amsterdam
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Rotown, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Marcus & Martinus
Melkweg, Amsterdam
15:00
Los Hermanos Martinez y Morelo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
LIVE: The Wise Guyz + Hi-Tombs
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Lavinia Meijer
CCXL Theater, Vlissingen
Klone
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Karsu
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Jedi Mind Tricks
Mezz, Breda
Imperial Crowns
NiXenMeer, Enschede
20:30
I Am Oak (solo) / Pitou
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Ons Mierloos Theater, Mierlo
15:00
Her Majesty
Theater de Bussel, Oosterhout
HAEVN
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
De Spil, Roeselare
Flotsam & Jetsam
Baroeg, Rotterdam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Delv!s
Vooruit, Gent
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Darlyn
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Crying Boys Cafe / Gosto
Mezz, Breda
20:00
Christon
Patronaat, Haarlem
15:00
Choke and Rescue
Hedon, Zwolle
Bird & Sheep - Yakanuko
Parktheater, Eindhoven
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Lux, Nijmegen
maandag 03 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Secret Rendezvous
Paradiso, Amsterdam
19:30
Phantogram
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mos Def
Paradiso, Amsterdam
20:30
Moon Duo
Vera, Groningen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jedi Mind Tricks
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hurray For The Riff Raff
Rotown, Rotterdam
20:30
Freddie McGregor / Luciano
TivoliVredenburg, Utrecht
Ed Sheeran
Ziggo Dome, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
19:00
All Pigs Must Die
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
50 jaar Pet Sounds - Tribute to the The Beach Boys - Mezz on Tour
Chassé Theater, Breda
dinsdag 04 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
22:00
The Benelux
Paradiso, Amsterdam
Soulwax
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
NEeMA
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Moon Duo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Lux, Nijmegen
Hurray For The Riff Raff
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Freddie McGregor / Luciano
Paard, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ed Sheeran
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bury Tomorrow
Patronaat, Haarlem
All Time Low
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 05 april 2017
20:00
Zapp4 Play
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
20:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam