Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Effenaar
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
Grand Theatre
Groningen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
Kaleidoscoop
Mortsel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
23:00
Panama
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Prinsenhof
Best
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
Rodenburg
Beesd
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
13:00
Atak
Enschede
14:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Brogum
Zierikzee
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:30
Café de Hommel
Vlaardingen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Concertgebouw
Brugge
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Post
Midwoud
Diligentia
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Klaver 4 Live
Brunssum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
vrijdag 06 mei 2016
20:00
Scarecrow
De Pul, Uden
20:00
André Brasseur & Band
De Zwerver, Oostende
20:00
Fischer-Z
Effenaar, Eindhoven
Evergrey
Gebr. De Nobel, Leiden
Basia Bulat
Grand Theatre, Groningen
21:00
Ebo Taylor
Grounds, Rotterdam
20:30
The Franklys
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Chef'Special
Hedon, Zwolle
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
De Dijk
Metropool, Hengelo
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda
20:15
3J'S
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
19:30
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Paard, Den Haag
23:00
Juan Sanchez / Ringo
Panama, Amsterdam
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
20:00
Boudewijn de Groot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Will And The People
Patronaat, Haarlem
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Dekoor Close Harmony - Winnaars Korenslag
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Diana Arbenina
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
20:00
An Evening With Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 07 mei 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
13:00
2nd Dutch Craft Beer Festival 2016
Atak, Enschede
14:00
Enslaved / Trouble
Baroeg, Rotterdam
21:00
Heidevolk
Bibelot, Dordrecht
22:00
Bex Marshall (UK)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Bill Champlin, Joseph Williams, Peter Friestedt & all star band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Nuff Said
Brogum, Zierikzee
Stef Bos
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:30
Woodwind
Café de Hommel, Vlaardingen
17:00
HI-5 Rhythm & Blues Live
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
21:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
21:30
Dead Company
De Fles, Spijkenisse
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
3J'S
De Maaspoort, Venlo
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
19:30
De Dijk
De Post, Midwoud
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
21:00
Juneville
Doornroosje, Nijmegen
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Cultfarm invites Sadar Bahar
EKKO, Utrecht
20:30
Circle II Circle
Fluor, Amersfoort
Wallace Vanborn + Soul Sister Dance Revolution
Gebr. De Nobel, Leiden
Circle Percussion - Bang! That Drum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rockabilly Night
Groene Engel, Oss
21:00
Scarecrow
Hedon, Zwolle
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
November 7th
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Beats
Klaver 4 Live, Brunssum
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Meat Love
Little Devil, Tilburg