Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Groene Engel
Oss
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
22:00
Vera
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Paard
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Jacobikerk
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Domkerk
Utrecht
20:15
dB's
Utrecht
21:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Achterolmen
Maaseik
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Winston
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
12:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:00
De Avenue
Breda
18:00
Cafe Goei Volluk
Cuijk
21:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Roepaen
Ottersum
Rodenburg
Beesd
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Prinsenhof
Best
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kaleidoscoop
Mortsel
19:00
J.C. De Bunker
Gemert
dinsdag 03 mei 2016
Will And The People
Groene Engel, Oss
20:30
Venice – Brunch Buffet Tour
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Monolord
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Joana Amendoeira
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 04 mei 2016
22:00
White Fang
Vera, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paard, Den Haag
20:30
Van Os Presenteert: Let's Do It Tour
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Kano
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vulcano
Little Devil, Tilburg
21:00
Gelegenheidskoor en -orkest
Jacobikerk, Utrecht
21:00
Jah Wobble & The Invaders of the Heart
Hedon, Zwolle
20:00
Iron Laiden
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Vincent Liben & Nicolas Michaux
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
The Brahms
Domkerk, Utrecht
20:15
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
21:00
The Spectators
Café de Pilaren, Alkmaar
Stef Bos
C.C. Achterolmen, Maaseik
21:00
Nils Grondahl
Burgerweeshuis, Deventer
donderdag 05 mei 2016
20:00
Into It. Over It. / The Hotelier / Rozwell Kid
Winston, Amsterdam
23:00
Nachtconcert: The Franklys
Vera, Groningen
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Beppe Costa / Misha Mengelberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bermuda + Despite Exile + Prospect
Poppodium Volt, Sittard
Ronnie Spector
Paradiso, Amsterdam
12:30
Het Vrije Westen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Bevrijdingsfestival 5 mei
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Nacht Van Neushoorn
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Venice
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
20:30
Jah Wobble & The Invaders of the Heart
Metropool, Hengelo
23:00
Benny Rodrigues VS Michel De Hey
Melkweg, Amsterdam
23:00
Maduk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Doe Maar
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:00
Filet Au Fongue / Los Cabronitos / Skippabeat
De Avenue, Breda
18:00
Sweet Bourbon
Cafe Goei Volluk, Cuijk
21:00
Dirty Five
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Trapped Under Ice met o.a. No Turning Back, Strength Approach
013, Tilburg
vrijdag 06 mei 2016
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
The Common Linnets
Zaantheater, Zaandam
20:30
Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
21:30
Roger Damawuzan & Vaudou Game
Vera, Groningen
20:00
An Evening With Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
Theater in de Steeg, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
Edsilia Rombley - Mama Sings
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Schnarff schnarff
The Cave, Amsterdam
20:00
Diana Arbenina
Sugar Factory, Amsterdam
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Lohues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Dekoor Close Harmony - Winnaars Korenslag
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
John Oldenstam sings Marvin Gaye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Adele Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Mr. Polska
Rodenburg, Beesd
20:30
Damir Imamović’s Sevdah Takht
RASA, Utrecht
20:00
Poptrashfest
Q-Factory, Amsterdam
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:00
The Hirsch Effekt
Poppodium Volt, Sittard
Will And The People
Patronaat, Haarlem
20:00
Boudewijn de Groot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alice Phoebe Lou
Paradiso, Amsterdam
Andrew Bird
Paradiso, Amsterdam
23:00
Juan Sanchez / Ringo
Panama, Amsterdam
21:00
Prince Tribute
Paard, Den Haag
19:30
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Paard, Den Haag
20:00
The Beat + Support
P60, Amstelveen
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Ivar Vermeulen, Julia Zahra, Mari
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Great Lake Swimmers
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
3J'S
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The ultimate LED ZEPPELIN tribute by Physical Graffiti
Mezz, Breda
20:00
DJ Clash
Mezz, Breda
21:00
Def P
Metropool, Hengelo
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kaytranada
Melkweg, Amsterdam
The Dandy Warhols
Melkweg, Amsterdam
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
21:00
The Mighty Ya-Ya
Luxor Live, Arnhem
20:00
Monomentum: Gigatron 2000 + Bombardier Muffy + Pander
Little Devil, Tilburg
20:30
Manu Katché
LantarenVenster, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
19:00
Iris van de Ven / Marloes Dekkers / Sheverine
J.C. De Bunker, Gemert