Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
23:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paradox
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
17:00
P60
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
20:00
CC Asse
Asse
20:00
DNK
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
vrijdag 21 februari 2020
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nona
Manifesto, Hoorn
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Stef Bos - Tijd
Koepeltheater, Leeuwarden
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Raketkanon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Bootleg Beatles
Corneel, Lelystad
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Lochem, Lochem
Het Zesde Metaal
Merleyn, Nijmegen
20:15
Fresku
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Herman van Veen - 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Crazy Piano's
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
18:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
21:00
Borokov Borokov
ACU, Utrecht
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
BOB / Sweet Mary Jane
Nederland Drie, Wateringen
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dulfer
Figi Theater, Zeist
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
21:00
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 22 februari 2020
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
WATISNOW - Urban Music Festival
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater Hof 88, Almelo
Van Dik Hout
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
17:00
No Man's Land
P60, Amstelveen
23:45
Dom Dolla
Melkweg, Amsterdam
22:30
Sonic Acts
Paradiso, Amsterdam
22:00
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ernst Reijseger / Neco Novellas
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Het Zesde Metaal
Bitterzoet, Amsterdam
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
Stormzy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
Q-Factory, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Lennon Stella
Melkweg, Amsterdam
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
13:00
Thuishaven Winter / de techno special
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pink Floyd - The Wall 40 Years
RAI Theater, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Gezelschap
Willemeen, Arnhem
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Eusebiuskerk, Arnhem
20:00
The Bootleg Beach Boys
CC Asse, Asse
20:00
TAGO
DNK, Assen
20:00
TAGO - Korean Drum
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - UP
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
DJ Shadow
La Madeleine, Brussel
20:00
Ash
Botanique, Brussel
20:00
Raketkanon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ruth Jacott
Spant!, Bussum
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg