Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Pul
Uden
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Metropool
Hengelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
dB's
Utrecht
Het Klooster
Woerden
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Dok6
Panningen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Mezz
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Paradiso
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
Posttheater
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Zaal 100
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Maaspoort
Venlo
20:30
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
De Kargadoor
Utrecht
Burnside Skatepark
Deventer
Burnside Skatepark
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Boulevard
Breda
19:30
PopEi
Eindhoven
21:00
Brogum
Zierikzee
20:30
De School
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Mezz
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Tuchthuis
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Blokhuispoort
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 13 mei 2016
20:00
Zitakula
Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Uriah Heep
De Pul, Uden
Ultimate Eagles - Tribute To The Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tristan et Isolde
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Effenaar, Eindhoven
21:00
Tosk
Stathe, Utrecht
20:00
Tom Vanstiphout
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
The Wood Brothers
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
The Skints
De Helling, Utrecht
22:00
The Liquid Machine
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Exploited (UK) + Peter Pan Speedrock
Patronaat, Haarlem
19:30
The Elvis Concert 2016
Metropool, Hengelo
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Taxi to the ocean
dB's, Utrecht
Tango Extremo
Het Klooster, Woerden
20:30
Sunday Sun
Bibelot, Dordrecht
20:15
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stef Bos
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:00
Sass Jordan (CAN)
Nieuwe Nor, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Rollerdisco! met OIJ
Groene Engel, Oss
21:00
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Agnietenhof, Tiel
20:30
Punkrock Riot: The Real Danger + For I Am (BE) + The Windowsill
Mezz, Breda
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
Op de huid
Paradiso, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Naive Set
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Musest
De Pul, Uden
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
20:00
Mooie Noten - Halve Finale
Paradiso, Amsterdam
21:00
Miles!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns + Broken Brass Ensemble
Luxor Live, Arnhem
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Luxor Live, Arnhem
23:00
Marcellus Pittman
Doornroosje, Nijmegen
Maggie Brown / The Teardrops / Thee Olivia Newton John Ravolta
Zaal 100, Amsterdam
20:00
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
23:00
Late Night Live: Kauw - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Kadavar + Death Alley
Vera, Groningen
20:30
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen
20:00
Josh Groban
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Jono Mccleery
De Kargadoor, Utrecht
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2
Burnside Skatepark, Deventer
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2
Burnside Skatepark, Deventer
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jack Garratt in Maassilo
BIRD, Rotterdam
Jack Garratt
Maassilo, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
Immolation / Marduk
Baroeg, Rotterdam
19:30
IAM
Melkweg, Amsterdam
20:00
HØUND / The Cavern / The Silverfaces
Winston, Amsterdam
20:30
Hypochristmutreefuzz / The Guru Guru
Boulevard, Breda
19:30
HUISMERK XL
PopEi, Eindhoven
21:00
Housekult: am Stadt edition
Brogum, Zierikzee
20:30
Homeshake
De School, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
Her Majesty Late night Special
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Hef
Gebr. De Nobel, Leiden
Glenn Fredly
Paard, Den Haag
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
21:00
Fischer-Z
Hedon, Zwolle
20:00
Evil Plan / Silent Waffle Party / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:30
Eva De Roovere (BE) + Aiden – Chantileer Tour – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
23:00
Encore On Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Eerie Wanda
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Djelimady Tounkara
RASA, Utrecht
21:00
DIO tribute
Little Devil, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Démira
Paard, Den Haag
20:30
Def P (30xPi Tour)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
De Likt
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Crazy Cult Roadshow
Tuchthuis, Eindhoven
Country Café - It's Jukebox Time
Agnietenhof, Tiel
20:15
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Boudewijn de Groot
Meervaart, Amsterdam
20:00
Black Oak
Blokhuispoort, Leeuwarden
20:00
Black Oak
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Billy Maluw & The MAN
Melkweg, Amsterdam