Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:45
Korzo
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Live Stage Marnix
Bennekom
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
't Nonnetje
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Skatepark Utrecht
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Markant Uden
Uden
De Velinx
Tongeren
14:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
17:30
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
De Spot
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Adelberg
Lommel
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebäude 9
Keulen
JVC De Schuit
Katwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Vorstin
Hilversum
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 20 april 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Kleine Willem, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:15
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Doors in Concert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:45
Jasper Stadhouders / Onno Govaert / Tobias Delius / Wilbert de Joode
Korzo, Den Haag
20:30
Danella Smith Band
Paard, Den Haag
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
Jett Rebel
Paard, Den Haag
20:00
Amongster / Handed
Paard, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
20:00
Cocaine Piss
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Chassé Theater, Breda
The Cosmic Carnival
De Weijer, Boxmeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Live Stage Marnix, Bennekom
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
Harry Sacksioni
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Henk & Melle
Luxor Live, Arnhem
19:30
Nightstalker / Stone in Egypt / Black Burned Blimp
Willemeen, Arnhem
19:30
J. Bernardt
Trix, Antwerpen
22:00
Ephemerals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:15
Noah Guthrie
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mazu / MNHM / Stöma
Winston, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
Zitakula
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ivar
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
21:00
Prince Tribute Night
P60, Amstelveen
20:30
O'Dreams
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lorrèn
't Nonnetje, Amersfoort
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniel Lohues - Moi
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 21 april 2017
21:00
Undeclinable Ambuscade
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis The Concert
Hedon, Zwolle
Spinvis
Schouwburg Odeon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
De Peppel, Zeist
20:15
Mirusia Louwerse
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Tigre Blanco
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
De Kraaien + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Alex Roeka
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Lost Bear
Skatepark Utrecht, Utrecht
20:15
Noah Guthrie
De Helling, Utrecht
20:00
Jacques Mees
De Kargadoor, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Marcela Bovio
Kruisherenkapel, Uden
Pater Moeskroen - Fiesta!
Markant Uden, Uden
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Ntjam Rosie
Agnietenhof, Tiel
19:00
Tributeland on tour met AC/DC UK / Callahan Clearwater revival / LikeU
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mykki Blanco
Rotown, Rotterdam
20:30
Avery Sunshine
LantarenVenster, Rotterdam
17:30
Openingsceremonie The Syrian Cultural and Community Center
Grounds, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Flip Noorman - Make-up
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Diana Ross & The Supremes
Roepaen, Ottersum
20:30
The Paladins + Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Her Majesty
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Fratsen
Doornroosje, Nijmegen
The Veils
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Folk Road Show
De Spot, Middelburg
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Adelberg, Lommel
19:30
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Mundo Park
Neushoorn, Leeuwarden
Crying Boys Cafe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Textures
Neushoorn, Leeuwarden
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Henk & Melle
JVC De Schuit, Katwijk
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Het Kielzog, Hoogezand
Tim Akkerman
Vorstin, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
STAVAST
Metropool, Hengelo
20:00
Mother's Finest
Metropool, Hengelo
20:00
Dive / Whispering Sons
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen