Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
P60
Amstelveen
23:45
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Grounds
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Mukkes
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Klaver 4 Live
Brunssum
16:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Panama
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
Sugar Factory
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Festivalpark Werchter
Werchter
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
14:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
15:00
Baroeg
Rotterdam
12:30
Park Brakkenstein
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Taverne
Bergen
De Roma
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Amstelkerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 14 mei 2016
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Marduk + Immolation + Origin
P60, Amstelveen
23:45
Lepeltje Lepeltje Amersfoort
Fluor, Amersfoort
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
20:00
Greyhound Bastards / Lilith / The Beholders
De Meester, Almere
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Sass Jordan
Victorie, Alkmaar
17:00
La Blusa
Café de Pilaren, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 15 mei 2016
20:00
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
20:00
Money and The Man
Hedon, Zwolle
16:00
The Steepwater Band
De Bosuil, Weert
20:30
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
Death Alley / Kadaver
De Helling, Utrecht
YES
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Black Lung
dB's, Utrecht
14:00
Behind the Corner Radio - DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:00
Valborg (D) + SardoniS (B) + Abysmal Darkening + Bathsheba (B) + Dresd
Little Devil, Tilburg
19:00
Landscapes + Capsize + Giants
Poppodium Volt, Sittard
20:00
LatinXpress met Masalsa
Grounds, Rotterdam
Nelly
Annabel, Rotterdam
15:00
Shade of Hatred / Strain / HELM OP / DISTANT / Ann My Dice / RHEA
Baroeg, Rotterdam
16:00
Mississippi Bigfoot
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
HAEVN
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Carlos Malta / Cory Henry / Harold López-Nussa / Manolito Y Su Trabuco
Park Brakkenstein, Nijmegen
16:00
Alexander Gurning
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:00
STAVAST
Gebr. De Nobel, Leiden
Captain Casanova / Counter Jib / The Movement
Mukkes, Leeuwarden
20:00
Demira
Patronaat, Haarlem
15:00
De Nederlandse Bachvereniging
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Josh Groban
Capitole, Gent
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Elvis Presley
Effenaar, Eindhoven
17:00
Axes
Area 51 Skatepark, Eindhoven
15:00
David & The Circumstances
PopEi, Eindhoven
20:00
The Skints
Bibelot, Dordrecht
21:30
Drive By Wire
Paard, Den Haag
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
M&M
Klaver 4 Live, Brunssum
16:00
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
23:00
Late Night Live: Fools For Soul - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
DJ Rob Spijker / Dj Silverius / Erwin Peters
Panama, Amsterdam
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Kate Voegele / Tyler Hilton
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Steen
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mundo Park / Telescope For The Blind
Winston, Amsterdam
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Lucky Chops
Sugar Factory, Amsterdam
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Concertgebouw, Amsterdam
maandag 16 mei 2016
20:30
Simon Phillips
Boerderij, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
AC/DC
Festivalpark Werchter, Werchter
20:15
Max Romeo
De Helling, Utrecht
20:00
Steelwing
Little Devil, Tilburg
20:00
BZN
AFAS Circustheater, Scheveningen
14:00
De Kast
AFAS Circustheater, Scheveningen
15:00
Landscapes + Capsize + GIANTS + WRECKAGE
Baroeg, Rotterdam
12:30
Bombay Connection Orchestra / Djelimady Tounkara & Kandia Kouyaté / Pa
Park Brakkenstein, Nijmegen
20:00
Pinksterfestival - Afsluiter Roads to Roam
Vorstin, Hilversum
Crowbar / Trouble
Metropool, Hengelo
Sólstafir
Patronaat, Haarlem
21:00
Robin Verheyen
Café Wilhelmina, Eindhoven
Ludovico Einaudi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
The Rattleshake Combo
Altstadt, Eindhoven
15:00
LOCKe
PopEi, Eindhoven
16:00
Jazz Indeed
Taverne, Bergen
Elvis Costello
De Roma, Antwerpen
22:00
Mandolin Orange
Paradiso, Amsterdam
Benjamin Francis Leftwich
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Max Raptor
Melkweg, Amsterdam
19:30
Cymbaline / Kraz / Nairobi Golf Kid
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Rita Zipora
Concerto, Amsterdam
16:00
Nikki Lane
Amstelkerk, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
20:30
WestSaid
Hofman, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Coathangers
Rotown, Rotterdam
19:30
Blackbird Blackbird
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ludovico Einaudi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Common Linnets
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Lola Marsh
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Porches
De School, Amsterdam
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Moddi
Sugar Factory, Amsterdam