Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kwartier
Stolwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Grand Café De Hildenberg
Appelscha
Gebr. De Nobel
Leiden
Ethias Arena
Hasselt
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Spieghel
Groningen
20:30
De Pit
Terneuzen
14:00
De Perifeer
Deventer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Café Miles
Amersfoort
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Atak
Enschede
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
15:30
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
Taverne
Bergen
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
17:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
zaterdag 15 april 2017
Sticky Fingers
Paradiso, Amsterdam
00:00
President
Paradiso, Amsterdam
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
Her Majesty
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Tim Akkerman
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Azure Hiptronics
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
XIXA
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
LIVE: Rumbones + Sick Pistons
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Munttheater, Weert
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn
Mezz, Breda
Lakshmi
Metropool, Hengelo
Racoon
Metropool, Hengelo
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
Creeper
Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Manifesto, Hoorn
21:00
Fenris
Little Devil, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kf X Girls Go Boom: Brutus + Blackboxred
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
LP
Koninklijk Circus, Brussel
Indian Askin
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Discover Berget Lewis
Jan van Besouw, Goirle
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
LOS - VAST
Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Charl Delemarre
Het Bolwerk, Sneek
21:00
North East Ska*Jazz Orchestra
Grounds, Rotterdam
22:00
Trash bluesrockband
Grand Café De Hildenberg, Appelscha
Pain Of Salvation
Gebr. De Nobel, Leiden
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
20:30
Sue the Night
Effenaar, Eindhoven
20:45
En Vogue
Doornroosje, Nijmegen
Amber Arcades / Moss
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
Tangarine
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
20:30
Canshaker Pi
De Pit, Terneuzen
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck
De Perifeer, Deventer
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Ruis Fest # 2 met ET Explore Me, Magnetic Spacemen, Those Foreign Kids
dB's, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
SX
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Phil Bee's Freedom
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:30
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
20:00
Knarsetand
Atak, Enschede
21:00
Dr. Lektroluv
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rag'n'Bone Man
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Nachtschade
Altstadt, Eindhoven
DJ Paul Elstak
Ahoy, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
zondag 16 april 2017
15:30
Benighted / Wormed / Unfathomable Ruination / Omophagia / Dictated + s
Willemeen, Arnhem
20:30
Alex Vargas
Theater Rotterdam, Rotterdam
Lorrèn
Taverne, Bergen
Moss
Rotown, Rotterdam
Ultimate Eagles - Celebrating 40 years Hotel California
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pera invites RaQS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Racoon
Paard, Den Haag
19:30
Sef
Paard, Den Haag
Peter Beets meets Hans Dulfer - Een ode aan Sonny Rollins
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:00
LIVE: Blaze Bayley + Virtual Mission
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
POB parade
Mezz, Breda
Dubioza Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
Pain Of Salvation
Hedon, Zwolle
17:00
Festival de Frikandel 2017
Grounds, Rotterdam
20:00
Betty Soo / Michael Fracasso
Grenswerk, Venlo