Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
Grand Theatre
Groningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Palethe
Overpelt
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
BREStheater
Brielle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Concerto
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
De School
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Helling
Utrecht
20:15
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
dinsdag 24 mei 2016
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
Hockey Dad
Merleyn, Nijmegen
20:00
Paul Collins Beat
dB's, Utrecht
20:00
Supersonic Blues / The Golden Grass / The Hazzah
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Jucifer + Toner Low + Throw Me In The Crater
Grenswerk, Venlo
Sarah Blasko
Grand Theatre, Groningen
20:15
Boudewijn de Groot
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Father John Misty
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul Carrack
Effenaar, Eindhoven
21:00
Roy Ayers Ubiquity
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Emil Landman / Jara Holdert / The Black Atlantic
De Nieuwe Anita, Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
Daniel Lohues
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
19:00
Al Bairre / December Streets / Shortstraw
Melkweg, Amsterdam
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Panic At The Disco
Trix, Antwerpen
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eagulls
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bryan Adams
Sportpaleis, Antwerpen
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Analogues
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jucifer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Janne Schra
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Celine Cairo
BIRD, Rotterdam
20:00
Psychic Tv / Ptv3 + Aikula
Q-Factory, Amsterdam
Open Mike Eagle
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Black Sheep Wolfgang
Hedon, Zwolle
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Richard Bona
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tuxedomoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chef'Special
Patronaat, Haarlem
Band of Skulls
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Paul Carrack
Metropool, Hengelo
20:30
Franky Rousseau Large Band
Splendor, Amsterdam
21:00
Laura Stevenson
V11, Rotterdam
21:30
The Rumjacks
Vera, Groningen
22:00
Space Echo
Paradiso, Amsterdam
donderdag 26 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniel Lohues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stef Bos
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Jungle By Night
Concerto, Amsterdam
19:30
The House of Love
Paradiso, Amsterdam
Panic At The Disco
Melkweg, Amsterdam
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
19:30
Admiral Freebee + Michael Patrick Kelly
Mezz, Breda
19:30
Oekraine Experience (benefiet concert)
PopEi, Eindhoven
19:30
Jessy Lanza
De School, Amsterdam
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Colin Currie Group
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
il volo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
20:00
Highasakite
Paradiso, Amsterdam
20:00
Max Meser
Rotown, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
The Wonder Stuff
Paard, Den Haag
20:00
Het Universumpje
Cinetol, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer
Van Abbemuseum, Eindhoven
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Friars / Karawane / The Lumes
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gerson Rafael
Grounds, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Common Linnets
Theater de Kampanje, Den Helder
Herman van Veen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lucas Hamming
De Weijer, Boxmeer
The Rumjacks
De Helling, Utrecht
20:15
Häkon Kornstad Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
David Olney
Live Stage Marnix, Bennekom