Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Nozem & De Non
Heemskerk
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
21:00
Atak
Enschede
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Vorstin
Hilversum
21:30
Proeflokaal Belgie
Almelo
22:00
De Nul
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
De Spil
Roeselare
The Jack
Eindhoven
C.C. Strombeek
Grimbergen
13:00
013
Tilburg
13:00
Parkzicht
Veendam
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Atak
Enschede
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:15
Plato Groningen
Groningen
18:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Heineken Music Hall
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Pauluskerk
Tilburg
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Markant Uden
Uden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
RASA
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
The Rock Station
Reuver
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Ruïnekerk
Bergen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
013
Tilburg
20:30
Brielpoort
Deinze
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Dok6
Panningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Musicon
Den Haag
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Het Hijgend Hert
Breda
Feesttent Pesse
Pesse
21:00
P3
Purmerend
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
vrijdag 27 mei 2016
21:00
Søren Juul
V11, Rotterdam
21:00
Gerson Main / Postcards From Mars / Sebastiaan Benjamin
Bibelot, Dordrecht
21:00
USAwesome
Nozem & De Non, Heemskerk
21:00
Paul Weller/Jam/Style Council Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Webber/Hollenbeck/Mitchell Trio
TAC, Eindhoven
21:00
Bas Paardekooper & the Blue Crew
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
21:00
Jan de Bruijn
Mezz, Breda
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Ready To Play presents Emmaly Brown
STECK, Delft
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
21:30
Drums 'n' Guns
De Zwerver, Oostende
21:30
TIJDMASJIEN
Vorstin, Hilversum
21:30
Lisa Nora
Proeflokaal Belgie, Almelo
22:00
Karaokeband Rockzooi
De Nul, Hengelo
22:00
Skinto & Stepherd
Paradiso, Amsterdam
22:00
Aanwijsstokjes Special
Taverne, Bergen
22:00
Mengelmoes
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
FS Green / Vic Crezée
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 28 mei 2016
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dekoor - Close Harmony
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Stef Bos
De Spil, Roeselare
The Hendrix Alive Project
The Jack, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
13:00
Lisa Nora
Parkzicht, Veendam
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
17:00
Amsterdam Metal Night
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Xcusa
Café de Pilaren, Alkmaar
17:15
Marle Thomson
Plato Groningen, Groningen
18:00
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
19:30
Solstice
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
19:30
Broederliefde / SBMG
Metropool, Hengelo
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
19:30
Locomondo
Melkweg, Amsterdam
19:30
HANS DULFER 7.6
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Clash of the Cover Bands - Halve Finale Zuid Nederland
Mezz, Breda
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Wooden Soldiers
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
Tino Martin
Heineken Music Hall, Amsterdam
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Black Oak
Pauluskerk, Tilburg
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam
20:00
Quilt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Het Bolwerk, Sneek
De Dijk
Markant Uden, Uden
20:00
Tides From Nebula
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gastprogramma: Shahin Najafi
RASA, Utrecht
20:00
AC/DC UK
De Meester, Almere
20:00
Kali / KęKę / Palucha
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
20:00
Jan Henk de Groot
Nijend 24, Anderen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Glitz
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Britta Maria / Maurits Fondse / Red Limo String Quartet
Ruïnekerk, Bergen
20:15
Boudewijn de Groot
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Badi Assad invites Simone Sou & Oleg Fateev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Flint, Amersfoort
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
MILES Celebration Tour
Groene Engel, Oss
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
20:30
Clouseau
Brielpoort, Deinze
20:30
Dotan presenteert: '7 Layers Sessions'
Grand Theatre, Groningen
20:30
Friars (EP release) + Orange Maplewood
EKKO, Utrecht
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Ashby / Profuna Ocean
Musicon, Den Haag
20:30
Merel Vercammen & Elizabeth Jaxon
Splendor, Amsterdam
20:30
The Fast Camels
Het Hijgend Hert, Breda
Status Quo
Feesttent Pesse, Pesse
21:00
Dan Patlansky + Support
P3, Purmerend
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen