Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
21:00
De Bosuil
Weert
013
Tilburg
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Koningshof
Maassluis
21:00
Luxor Live
Arnhem
Club Monte Carlo
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Eglise Saint-Etienne
Waha
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
21:00
Atak
Enschede
22:00
Taverne
Bergen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Energiehuis
Dordrecht
23:00
Panama
Amsterdam
16:00
Atak
Enschede
23:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Merleyn
Nijmegen
The Jack
Eindhoven
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Het Hijgend Hert
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:30
Mezz
Breda
De Spil
Roeselare
Feesttent Pesse
Pesse
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Dok6
Panningen
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Altstadt
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
23:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
17:15
Plato Groningen
Groningen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Nederland Drie
Wateringen
18:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Parkzicht
Veendam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Nijend 24
Anderen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
13:00
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Grand Theatre
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
De Pit
Terneuzen
Markant Uden
Uden
21:00
Metropool
Hengelo
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
vrijdag 27 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
DÉMIRA - White Ravens Tour
Mezz, Breda
20:00
De Dijk
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Luxor Live, Arnhem
21:00
Danny Vera
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Daniel Lohues
Schouwburg Almere, Almere
21:00
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Circle Percussion - Bang! That Drum
Koningshof, Maassluis
21:00
Celine Cairo
Luxor Live, Arnhem
Broederliefde / SBMG
Club Monte Carlo, Nijmegen
20:15
Boudewijn de Groot
Spant!, Bussum
Bombino
Melkweg, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bells of Youth
Simplon, Groningen
20:00
Belem
Eglise Saint-Etienne, Waha
21:00
Bas Paardekooper & the Blue Crew
Xinix, Nieuwendijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest
RASA, Utrecht
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Rudolf Koelman
Musis, Arnhem
21:00
Aight Editie 2 - DJ Kwakman / Moustache Monkeys / Noëmar / Sillo / Zwo
Atak, Enschede
22:00
Aanwijsstokjes Special
Taverne, Bergen
zaterdag 28 mei 2016
17:00
Xcusa
Café de Pilaren, Alkmaar
Wooden Soldiers
Energiehuis, Dordrecht
23:00
We all love 80's, 90's 00's
Panama, Amsterdam
16:00
Vossenjacht Welpenfestijn
Atak, Enschede
23:00
Vossenjacht
Atak, Enschede
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
Tino Martin
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tides From Nebula
Neushoorn, Leeuwarden
the mystery lights
Merleyn, Nijmegen
The Hendrix Alive Project
The Jack, Eindhoven
20:00
The Glitz
Ledeltheater, Oostburg
20:30
The Fast Camels
Het Hijgend Hert, Breda
20:00
The Common Linnets
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:30
The Clash of the Cover Bands - Halve Finale Zuid Nederland
Mezz, Breda
Stef Bos
De Spil, Roeselare
Status Quo
Feesttent Pesse, Pesse
19:30
Solstice
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Quilt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Flint, Amersfoort
21:00
Nele Needs A Holiday+ LIO
Altstadt, Eindhoven
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
23:00
MINGO w/Dream Koala
Rotown, Rotterdam
20:30
MILES Celebration Tour
Groene Engel, Oss
21:00
Michelle David – The Gospel Sessions
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Merel Vercammen & Elizabeth Jaxon
Splendor, Amsterdam
17:15
Marle Thomson
Plato Groningen, Groningen
21:00
MARCH' STAY PUT - TOUR W/ DEAD GIVEAWAY & MEET THE STORM || DUKDALF
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Luminize + support (pop/rock)
Nederland Drie, Wateringen
18:00
London Calling #2
Paradiso, Amsterdam
19:30
Locomondo
Melkweg, Amsterdam
13:00
Lisa Nora
Parkzicht, Veendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kings Of Lyon + Songs For The Deaf + Rediohead
De Bosuil, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kali / KęKę / Palucha
Q-Factory, Amsterdam
Jungle By Night
Ancienne Belgique (AB), Brussel
JP & The Seeger Session Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
John Garcia
Patronaat, Haarlem
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jan Henk de Groot
Nijend 24, Anderen
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
13:00
International Gipsy Festival
013, Tilburg
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman Brood Academie on tour
Mezz, Breda
20:00
Her Majesty
Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
HANS DULFER 7.6
Melkweg, Amsterdam
20:15
Graham Nash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gastprogramma: Shahin Najafi
RASA, Utrecht
20:30
Friars (EP release) + Orange Maplewood
EKKO, Utrecht
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Floriaan Wempe / Rob van Bavel Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Find Us In Slumberland
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dotan presenteert: '7 Layers Sessions'
Grand Theatre, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Def P / Engel&Just / McGyver / Spinal
De Pit, Terneuzen
De Dijk
Markant Uden, Uden
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Metropool, Hengelo
16:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Baroeg, Rotterdam
21:00
Dan Patlansky + Support
P3, Purmerend