Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
21:00
De Harmonie
Edam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kapel Bloemendaal
Bloemendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
CC Aartselaar
Aartselaar
Wickenburgh
't Goy
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Figi Theater
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
C.C. De tippe
Vledder
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
ACU
Utrecht
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Paradox
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
23:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Ahoy
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 20 februari 2020
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sun Records - The Concert - ‘The Birthplace of Rock ‘n' Roll'
C.C. De Werft, Geel
20:00
Royal Republic
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parktheater, Eindhoven
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Calling
Effenaar, Eindhoven
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Cultura, Ede
21:00
Logan McKillop / Madeleine Roger
De Harmonie, Edam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Dame
Paard, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Lennon Stella
La Madeleine, Brussel
20:00
Equal Idiots
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Raymond van het Groenewoud
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jurre Koopmans / Victor Su
De Kapel Bloemendaal, Bloemendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Kitchenette & Real Derek
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eliades Ochoa
Luxor Live, Arnhem
19:00
Rhapsody of Fire
Willemeen, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Erik and The Early Birds
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Doka Live | Splinter + DJ Gilian Profundo P
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Oded Tzur Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
A Winged Victory for The Sullen
De Duif, Amsterdam
20:30
Lettuce
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Meervaart, Amsterdam
Jonas Brothers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:45
Mikal Cronin
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
The Bootleg Beach Boys
P60, Amstelveen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Axelle Red
CC Aartselaar, Aartselaar
Celine Cairo - Birds of Paradise
Wickenburgh, 't Goy
vrijdag 21 februari 2020
21:00
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
20:00
Abba Rocks
Hedon, Zwolle
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Esther Apituley / Hans Dagelet
Theater Mozaïek, Zuidlaren
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Dulfer
Figi Theater, Zeist
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Flux, Zaandam
20:00
O'G3NE
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
BOB / Sweet Mary Jane
Nederland Drie, Wateringen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. De tippe, Vledder
20:30
SHOEBILLS, REINO & THE MUFF | BLIKOPENER
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Borokov Borokov
ACU, Utrecht
20:15
Check 1-2-3: Torii e.a.
EKKO, Utrecht
20:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:00
Heather Woods Broderick
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fuse
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dotan
TivoliVredenburg, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
Eric Vloeimans
Paradox, Tilburg
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Idea, Soest
21:00
The Crooked ep presentatie
Het Bolwerk, Sneek
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater Sneek, Sneek
23:00
Groof: Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
21:00
Kefaya & Elaha Soroor
Grounds, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Kelly Family
Ahoy, Rotterdam
19:00
Dread Sovereign / Saturnalia Temple / Wolvennest
Baroeg, Rotterdam
18:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
21:00
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Serpentyne
P3, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Purmaryn, Purmerend