Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Brielpoort
Deinze
20:00
Winston
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Ruïnekerk
Bergen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
013
Tilburg
20:00
Pauluskerk
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Musicon
Den Haag
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
The Rock Station
Reuver
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Haarlemmermeerstation
Amsterdam
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:00
Metropool
Hengelo
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
P60
Amstelveen
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:00
Iduna
Drachten
16:30
Mezz
Breda
20:30
Splendor
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Extase
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
Cafe de Pompe
Goes
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Gigant
Apeldoorn
13:00
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
Chassé Theater
Breda
16:00
Roepaen
Ottersum
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
11:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 28 mei 2016
20:30
Clouseau
Brielpoort, Deinze
20:00
Chinup / Club Dino's / Port Of Call
Winston, Amsterdam
21:30
casting couch
De Fles, Spijkenisse
19:30
Broederliefde / SBMG
Metropool, Hengelo
20:00
Britta Maria / Maurits Fondse / Red Limo String Quartet
Ruïnekerk, Bergen
20:15
Boudewijn de Groot
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Black Oak: 013 op locatie: De Pauluskerk
013, Tilburg
20:00
Black Oak
Pauluskerk, Tilburg
22:00
BB Queenies
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Badi Assad invites Simone Sou & Oleg Fateev
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ashby / Profuna Ocean
Musicon, Den Haag
19:30
Antimatter (uk) + Supports
Willemeen, Arnhem
20:00
Anneke van Giersbergen / Viktorija Anselmo
The Rock Station, Reuver
17:00
Amsterdam Metal Night
Sugar Factory, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
23:30
Alarm!
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:00
AC/DC UK
De Meester, Almere
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
A Traveller's Tale
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:30
90's Now!
Vorstin, Hilversum
zondag 29 mei 2016
20:00
Yentl & de Boer
Haarlemmermeerstation, Amsterdam
14:30
Veronique Sodano
Het Veur Theater, Leidschendam
17:00
Van Dijk's Dylan - Tribute to Bob Dylan
Taverne, Bergen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:00
Together: Chanoeka, Metanoia & Tribute
Metropool, Hengelo
14:15
Tobias Borsboom / Yukiko Hasegawa
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
The Bluesbones
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:00
The BellRays + spport
P60, Amstelveen
14:00
Streekvijver (Basket Case, White Stream en Kongsi)
PopEi, Eindhoven
16:00
Steve Houben / Charles Loos
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:00
SPIDERS
Iduna, Drachten
16:30
Rita Zipora
Mezz, Breda
20:30
QUIOSQUE
Splendor, Amsterdam
19:30
Presentatie The Milsbeek Sessions
PopEi, Eindhoven
Pierce Brothers
Paradiso, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:00
Nightbirds: Dirty Fences / White Slice
Extase, Tilburg
17:00
midnight supply
De Fles, Spijkenisse
18:00
Luís de Sousa
Cafe de Pompe, Goes
19:00
Lonely Kamel
Little Devil, Tilburg
16:00
Lenya
Gigant, Apeldoorn
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
15:00
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Her Majesty
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
16:00
Genevieve Chadwick / Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
Flip en de Noormannen / Theo Nijland
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Eugene Chadbourne / Häxxan / Lookapony
dB's, Utrecht
20:00
Electric Eye / Tamarin Desert
Stroomhuis, Eindhoven
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Breaking Benjamin
Melkweg, Amsterdam
15:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:30
BEAUX / Mademoiselle / SMTHNGSMTHNGUNICRN
Paradiso, Amsterdam
14:00
Battle of The Big Bands
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Antoinette Lammers - De vier jaargetijden: Zomer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Admiral Freebee / Brolin / STUFF. / Coely / Glints / Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
AB x Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:00
7 Layers Sessions
Bitterzoet, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yak
Merleyn, Nijmegen
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
20:00
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Os Mutantes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
METZ + Solids
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Medicine Jet / St. Solaire
Paard, Den Haag
19:30
Lonely The Brave
Melkweg, Amsterdam
20:00
Korn
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Garbage
Paradiso, Amsterdam
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dirty Fences
Rotown, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniel Lohues
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Chris Ayer / Eric Hutchinson
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yak
Paradiso, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Chills
Paradiso, Amsterdam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Northeast Party House
Paradiso, Amsterdam
METZ + Solids
Rotown, Rotterdam
20:00
Lonely The Brave
Cacaofabriek, Helmond
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Finale Kaf & Koren
Merleyn, Nijmegen
11:00
Finale Buma Music Academy voor scholieren
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eleanor Friedberger
Bitterzoet, Amsterdam