Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Piek
Vlissingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Munttheater
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
13:00
Theater de Speeldoos
Baarn
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
15:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:15
Paard
Den Haag
19:30
Bibelot
Dordrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
NiXenMeer
Enschede
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
StudioGonz
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
14:30
013
Tilburg
Paradox
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Flux
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Theater De Veste
Delft
zaterdag 22 april 2017
20:00
Yung Internet
De Piek, Vlissingen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Blowbeat
De Bosuil, Weert
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Munttheater, Weert
Marjolijn van Kooten - Paniek
Wesopa Weesp, Weesp
Marc-Marie Huijbregts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Barrelhouse
De Peppel, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Figi Theater, Zeist
20:30
Mick Pointer Band - The Script in concert
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon - Moro Lobi
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 23 april 2017
15:00
Don Javor + Fokko
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Electric Guest
Tolhuistuin, Amsterdam
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fratsen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Christian Kjellvander
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jake Miller
Trix, Antwerpen
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Speeldoos, Baarn
14:00
Jeroen Kant
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Chassé Theater, Breda
20:00
Inna De Yard All Stars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:15
DZEM
Paard, Den Haag
19:30
H2O
Bibelot, Dordrecht
15:00
Bateria Pulsa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Ignite
Iduna, Drachten
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
19:00
Elvenking / Finsterforst / Firtan / Evertale
Dynamo, Eindhoven
15:00
Company of Dreams
Blue Collar Hotel, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sue the Night
Metropool, Hengelo
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
Hubert's Hootenanny
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Avery Sunshine
Merleyn, Nijmegen
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Anna Rune
Roepaen, Ottersum
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Helge Slikker
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
King of the World
Paradox, Tilburg
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Chad Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz
dB's, Utrecht
15:15
Jeff Beal / Radio Filharmonisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
The Brew
De Flux, Zaandam
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
maandag 24 april 2017
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
Ignite
Baroeg, Rotterdam
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
dinsdag 25 april 2017
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
Entrance
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jerboah
Splendor, Amsterdam
20:30
Peter Silberman
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bellevue, Amsterdam
David Gray
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam
Luwten
Paradiso, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim O'Brien
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Spinvis
Theater De Veste, Delft