Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stairway To Heaven
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Bosuil
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
23:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Artis
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
20:00
Gelredome
Arnhem
22:00
The Bull's Eye
Assen
21:00
Taverne
Bergen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
The Jack
Eindhoven
23:00
Atak
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Ethias Arena
Hasselt
19:00
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:30
Groene Engel
Oss
Lucky
Rijssen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Cretopia
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
A9 studios
Uitgeest
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Splendor
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:00
Winston
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Blijburg
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
17:00
Taverne
Bergen
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
11:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Mezz
Breda
19:30
Club Solo
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
12:00
Atak
Enschede
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
vrijdag 03 juni 2016
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 juni 2016
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
Milow
Paradiso, Amsterdam
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
John Coffey
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
Barracuda
The Jack, Eindhoven
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
Broederliefde
Lucky, Rijssen
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
zondag 05 juni 2016
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
Little Big
Melkweg, Amsterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem