Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Maassilo
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Stathe
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
ACU
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
C.C. De Ploter
Ternat
Schouwburg De Kring
Roosendaal
CCXL Theater
Vlissingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:45
P60
Amstelveen
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Helling
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
N9
Eeklo
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
woensdag 03 mei 2017
20:00
Her Majesty
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Wilminktheater, Enschede
20:00
Patricia Kaas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tonbruket
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fay Claassen
Lux, Nijmegen
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
20:00
Trevor Sensor
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Valerie June
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cristina Branco - Insomnia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
20:30
George Clinton & Parliament Funkadelic
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Folk Road Show
Stathe, Utrecht
Joanne Shaw Taylor
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sylvan Esso
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Andy Frasco
Bibelot, Dordrecht
21:00
MICH
ACU, Utrecht
21:00
De Baron / Ard Zacht
Winston, Amsterdam
22:00
Nankosoul
BIRD, Rotterdam
donderdag 04 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
The Levellers
013, Tilburg
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
Harlea
Paradiso, Amsterdam
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 05 mei 2017
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Demi Mazurka / Mekanik Kommando / Mick Ness
OT301, Amsterdam
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
David Douglas
De Helling, Utrecht
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Frankie Ballard
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Jonas Blue
Melkweg, Amsterdam
20:00
Snappin' Turtles Blues 'n rock trio
The Jack, Eindhoven
20:00
On the House: Freedom Dance
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:15
De Dijk
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Julian Sas
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam
20:30
The Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Fred Eaglesmith
N9, Eeklo
21:00
Hallo Venray
Rotown, Rotterdam
21:00
Stàillin Drakk
Little Devil, Tilburg
22:00
Room for Elephants
Paradiso, Amsterdam
23:00
Oscar Mulero
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 06 mei 2017
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem