Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
Meervaart
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
23:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Sound Dog
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
22:00
The Bull's Eye
Assen
The Jack
Eindhoven
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
23:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
15:00
Blijburg
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Club Solo
Breda
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Pul
Uden
11:00
De Weijer
Boxmeer
14:30
Grenswerk
Venlo
Heineken Music Hall
Amsterdam
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Splendor
Amsterdam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
17:00
Taverne
Bergen
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
18:00
Winston
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Sound Dog
Breda
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rotown
Rotterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
Broederliefde
Lucky, Rijssen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
John Coffey
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
20:00
Smib / Veldentaal
Paard, Den Haag
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
Barracuda
The Jack, Eindhoven
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 05 juni 2016
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Little Big
Melkweg, Amsterdam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 07 juni 2016
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 08 juni 2016
Daniel Lohues
Chassé Theater, Breda
20:30
Tol Tunes #8 Sterre Weldring / Linde Baaijens
Cinetol, Amsterdam
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam