Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Lucky
Rijssen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Ethias Arena
Hasselt
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Cretopia
Rotterdam
20:00
Country Hall De Liège
Angleur
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
23:00
Atak
Enschede
Artis
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
A9 studios
Uitgeest
18:00
Winston
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Splendor
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:30
Grenswerk
Venlo
11:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Pul
Uden
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Club Solo
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Blijburg
Amsterdam
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
12:00
Atak
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Sound Dog
Breda
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
22:00
Vera
Groningen
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 04 juni 2016
18:00
Emergenza Final
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
Broederliefde
Lucky, Rijssen
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:00
Ground Control
Fluor, Amersfoort
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
20:00
Mississippi Folk Fest
De Meester, Almere
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
20:00
Mika
Country Hall De Liège, Angleur
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Marissa Nadler
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Jonathan Wilson
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
zondag 05 juni 2016
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
Little Big
Melkweg, Amsterdam
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
maandag 06 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 07 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
woensdag 08 juni 2016
22:00
White Hills
Vera, Groningen
20:00
Lynne Hanson
Theater Dina, Dedemsvaart
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss