Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Grand Theatre
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
EKKO
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Zandloper
Wemmel
21:00
Brebl
Nijmegen
13:00
Bokaal
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Willemeen
Arnhem
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stairway To Heaven
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
RASA
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
21:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:30
De Zwerver
Oostende
19:00
De verlichte geest
Roeselare
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Baroeg
Rotterdam
23:45
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Alto
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
23:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Victorie
Alkmaar
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
donderdag 02 juni 2016
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Nelly
Melkweg, Amsterdam
Issues
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bewilder
Luxor Live, Arnhem
20:00
Pentatonix
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
Amber Arcades (album release)
EKKO, Utrecht
Sinas
Duycker, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Admiral Freebee
De Helling, Utrecht
20:15
Paulinho da Viola / Rotterdams Philharmonisch Orkest / Yamandú Costa
De Doelen, Rotterdam
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig
Brebl, Nijmegen
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal)
Bokaal, Rotterdam
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Revolution in B-minor iET & Pink Oculus
BIRD, Rotterdam
vrijdag 03 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
22:00
Ni
Vera, Groningen
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ocean Alley / Starfish
Sugar Factory, Amsterdam
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
21:00
Lionel Richie Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
20:30
Gingerpig
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Flip en de Noormannen
Patronaat, Haarlem
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
20:30
La Waay
Paard, Den Haag
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Roy Davis Jr.
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
21:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First
Het Podium, Hoogeveen
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dave Vermeulen
Fluor, Amersfoort
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Nick & Simon
Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
21:00
Polynation / Weval
Effenaar, Eindhoven
21:30
Nicholas Allbrook (Pond, Tame Impala)
De Zwerver, Oostende
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
The Jig
Alto, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
19:30
Alkmaar Dance Congres
Victorie, Alkmaar
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Serge Gainsbourg Forever
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem